Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zevk alıp almama meselesi değil bu. Mangayı yorumlamayla alakalı. Manganın gidişatına bakarsak o liderlik işi Luffy'ye kalacak gibi duruyor. Tersi olursa ne olur? Hiçbir şey. Öyle olsun hatta ne fark eder ki?
Hayır yorumlayınca da Zoro'ya çıkıyor bence olaylar. Göndermeler var yani. Ama yorumlama demek ki kişiye göre değişiyor. Ben dediğim gibi; Zoro yapsın işini durup dururken değil gördüklerimden sonra dedim.

Bu 9 tane gereksizi isterse Choppa yönetsin, liderlik etsin. Bunlar ne Allah aşkına aralarında Samuray bile yok. Umarım Luffy liderlik eder bunlara, aralarında Zoro'dan daha iyi durur en azından :hhh:

Not: Wano'da 9kın = Rosa'da arena içinde tanıtılan gereksizler tüm varlıklarının tek sebebi mangayı uzatmak başka bir şey değil.

Hayır yorumlayınca da Zoro'ya çıkıyor bence olaylar. Göndermeler var yani. Ama yorumlama demek ki kişiye göre değişiyor. Ben dediğim gibi; Zoro yapsın işini durup dururken değil gördüklerimden sonra dedim.
Ben samuray takımına kesin bakıyorum. Zoronun ağzından çıktı artık laf da hepsine Luffy ile sahne çizdi Denjiro hariç. Ashura olayı bile Luffy'e pay düştü :/

Zoro belki Gyukimaru falandir o tarz ekibe liderlik edebilir. Ve temennimZoro bu arada. Realist olarak ise Luffy diyorum.

Yok Wano'lu derken hani kendi değerleri vardır diye dedim çünkü kafa yapıları farklı gibi. Ashura'nın dediği gibi; öyle güçlü bir samuray yok diyor adam. Zoro da Wano'lu çıkmaz ise daha bu adam hiç bir yerli çıkmaz yani. Orochi gibi bir korkak Zoro'yu oyalayamaz bile Zoro muhtemelen Luffy ve Kid ile Kaido'ya girecek. Ben bu arc büyük rol üstleneceğine inanıyorum öbür türlü beni mutlu etmez. Zoro için de sadece fanlığımdan değil hikaye derinliği için de istiyorum bunu. Hep Luffy Luffy bir de mantığı da yok işin bence.
Orochi korkak ama taş gibi meyvesi var yahu. Tipi çok sıkıntı sadece. Hem Zoro'nun Wano'lu olma durumunda Kaido'ya besleyeceği kin Orochi'ye beslediğinin yanında devede kulak falan kalır ki bunu idam esnasında da gördük gibi. Bir de üstüne ebeveynlerini katletmiş ise Orochi al sana mis gibi düşman. Mistik Zoan kullanıcısı bir Şogun. Tipi içinde bir iki badass sahne kasar Oda-efendi her şey düzelir.
Neyse zamanla netleşir her şey. Bakalım.

Luffy'nin eline kılıç tutuşturulması, samuray gibi tanıtılması, Kappa'nın şimdiden Luffy ile iş tutması, Luffy'nin h.hakisinin Ashura'ya Oden'i hatırlatması ve birkaç şey daha... Bunları göz önünde bulundurunca, liderlik mevzusunun Luffy'ye kalacağını düşünmeye başladım.

Ha benim için önemli mi? Pek umurumda değil açıkçası. Ben gözümü Kaido'ya dikmişim ki gerisinin hiçbir önemi yok xd

Ben samuray takımına kesin bakıyorum. Zoronun ağzından çıktı artık laf da hepsine Luffy ile sahne çizdi Denjiro hariç. Ashura olayı bile Luffy'e pay düştü :/

Zoro belki Gyukimaru falandir o tarz ekibe liderlik edebilir. Ve temennimZoro bu arada. Realist olarak ise Luffy diyorum.
Bence Ashura olayı yanlış yorumlanıyor. Onun dışında Zoro'nun da çoğu ile teması oldu. Kawa ile olmadı O da Hiyori'yi kurtardı zaten daha ne olsun? :D
Orochi korkak ama taş gibi meyvesi var yahu. Tipi çok sıkıntı sadece. Hem Zoro'nun Wano'lu olma durumunda Kaido'ya besleyeceği kin Orochi'ye beslediğinin yanında devede kulak falan kalır ki bunu idam esnasında da gördük gibi. Bir de üstüne ebeveynlerini katletmiş ise Orochi al sana mis gibi düşman. Mistik Zoan kullanıcısı bir Şogun. Tipi içinde bir iki badass sahne kasar Oda-efendi her şey düzelir.
Olay o değil ki. Myevsi olsa bile adam 720 p saldırısın da kitlendii gerçek bir çöp yani Momo falan alırsa şaşırmayalım :D

Orochi'nin güçlü olmasına imkan yok. KAldı ki Charlos olayındaki gibi yine yumrukla Luffy'nin indirmesinden korkuyorum. Bari Momo indirisn onu en kötü. Kyoshiro, Denjiro falan çıkmazsa daha iyi rakip olur her anlamda.

Luffy'nin eline kılıç tutuşturulması, samuray gibi tanıtılması, Kappa'nın şimdiden Luffy ile iş tutması, Luffy'nin h.hakisinin Ashura'ya Oden'i hatırlatması ve birkaç şey daha... Bunları göz önünde bulundurunca, liderlik mevzusunun Luffy'ye kalacağını düşünmeye başladım.

Ha benim için önemli mi? Pek umurumda değil açıkçası. Ben gözümü Kaido'ya dikmişim ki gerisinin hiçbir önemi yok xd
Yok Luffy'i de yapabilir tabi Oda'ya kalmış ama benim için Zoro daha ağır basıyor neyse Oda çizene kadar hepimiz öylesine konuşmuş olacağız :D
Kaido'yu hepimiz bekliyoruz heyecanla :D

Bu 9 tane gereksizi isterse Choppa yönetsin, liderlik etsin. Bunlar ne Allah aşkına aralarında Samuray bile yok. Umarım Luffy liderlik eder bunlara, aralarında Zoro'dan daha iyi durur en azından :hhh:

Not: Wano'da 9kın = Rosa'da arena içinde tanıtılan gereksizler tüm varlıklarının tek sebebi mangayı uzatmak başka bir şey değil.
Daha 9 yakuza var ohooo :D Uzatmak istesin yeter ki :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık