Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Doğu Mavi Düellosundaki Atlanan Sahne

@Erkan12

Ortada yapılan bir yorum yok demişsin."Mihawk,East Blue Zoro'nun gizli tekniğini görme konusunda zorluk yaşıyor ve korkuyla karışık bir bakış fırlatıyor" yazmışsın.Sence bu yorum değil mi ? Ve seni azıcık tanıdıysam orda Zoro'nun dövüş gücü yeteneğinden korktuğunu iddaa ediyorsun.

Bana kendi düşünceni açıklayabilirsin yazmıştın.Açıkladım hatta senin de açıklamam hakkındaki yorumunu merak edip sordum ama cevap yazmamışsın.Bir önceki mesajımda 3. paragrafta yazdığım yazıya(potansiyelle ilgili) yorum yaparsan daha iyi tartışabiliriz.

@Erkan12

Ortada yapılan bir yorum yok demişsin."Mihawk,East Blue Zoro'nun gizli tekniğini görme konusunda zorluk yaşıyor ve korkuyla karışık bir bakış fırlatıyor" yazmışsın.Sence bu yorum değil mi ? Ve seni azıcık tanıdıysam orda Zoro'nun dövüş gücü yeteneğinden korktuğunu iddaa ediyorsun.
Bana göre yorum değil. Ben orada gördüğümü anlattım.

Şu sahneyi sen nasıl yorum yapmadan, sadece gördüğün üzerinden anlatabilirsin birde senden duyalım o zaman.

@Erkan12

Bir önceki sayfada şöyle bir şey yazmıştım ama okumuyon galiba.

Mesajımı yazarken o sahneyi nasıl yorumladığımı ima etmeye çalışmıştım halbuki.Bana göre orda Zoro'nun pofansiyelini farketti.Dediğin gibi gerçekten korksa neden kolay bir şekilde yensin ? Bu adamlar rakibiyle arasındaki güç farkını aşağı yukarı hissedebiliyorlar.Yüksek ihtimalle de Mihawk Zoro'yla karşılaştığında onu kolayca yenebileceğini biliyordu ki sözleride bunu destekliyor.Yani kolayca yeneceğini bildiğin bir rakipten neden korkarsın ? Bu açıklamama bir açıklama getirirsen memnun olurum.Sana göre potansiyelini farketmiş olamaz mı ?

Neyse, Koca Ana'nın dandik bir karakter olduğu ve yonkou olma sıfatını hak etmediğini bu şekilde anlamış olduk.

@Erkan12

Bir önceki sayfada şöyle bir şey yazmıştım ama okumuyon galiba.
Okudum zaten. Lakin yazdığın şey yorumlamak, ne olduğunu anlatmak değil. Potansiyeli olaya dahil etmek istiyorsan şöyle anlatabilirsin ;

''Mihawk East Blue Zoro'nun gizli tekniğinin potansiyelini görmekte bir anlık zorlandı ve korkuyla karışık bir bakış attı.''

Pek mantıklı gelmediğinden sadece tekniğinden bahsettim. Sonuçta bu adam East Blue Zoro'nun diğer tekniklerinide gördü ve çözdü, sadece son teknikte biraz zorlandı gibi gözüküyor. Bunlar gördüğünü anlatmaktır. Potansiyel olayına girersek yorumdur. Mihawk'ın orada kesin kez potansiyelden çekindiğini söyleyemeyiz, adam zaten diğer bütün tekniklerini kolayca çözmüş çünkü. Diğer tekniklerde potansiyel görmeyip sadece son teknikte mi potansiyel gördü ? Dediğim gibi elde kanıt olmadığından, yorum yapabiliriz ancak.

Pek mantıklı gelmediğinden sadece tekniğinden bahsettim. Sonuçta bu adam East Blue Zoro'nun diğer tekniklerinide gördü ve çözdü, sadece son teknikte biraz zorlandı gibi gözüküyor. Bunlar gördüğünü anlatmaktır. Potansiyel olayına girersek yorumdur. Mihawk'ın orada kesin kez potansiyelden çekindiğini söyleyemeyiz, adam zaten diğer bütün tekniklerini kolayca çözmüş çünkü. Diğer tekniklerde potansiyel görmeyip sadece son teknikte mi potansiyel gördü ? Dediğim gibi elde kanıt olmadığından, yorum yapabiliriz ancak.
Potansiyel sadece teknikle mi belirleniyormuş ? Shanks daha east blueda Luffy'nin potansiyelini tekniklerinden mi anladı ?
Zoro'nun zaten daha en başından beri şeytani ve savaşçı bir tarafının olduğunu gözümüze sokuyor manga.Bunlara ek olarak Mihawk'a azmini ve iradesini de gösterdi.Bunlara göre potansiyelini anlamış olamaz mı Mihawk ?

Potansiyel sadece teknikle mi belirleniyormuş ? Shanks daha east blueda Luffy'nin potansiyelini tekniklerinden mi anladı ?
Zoro'nun zaten daha en başından beri şeytani ve savaşçı bir tarafının olduğunu gözümüze sokuyor manga.Bunlara ek olarak Mihawk'a azmini ve iradesini de gösterdi.Bunlara göre potansiyelini anlamış olamaz mı Mihawk ?
Olabilir, dediğim gibi yoruma giriyor bunlar. İhtimal dahilinde.

Ama yorum yapmadan anlatmak farklı bir şey, şimdi sen bu konuyu açacak olsaydın, bu ayrıntıyı nasıl anlatırdın, ve ne sebep yüzünden animeden bu kısmı kestiklerini söylerdin. Merak ettim, bir de seni göreyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık