Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo ve Moria'nın Yeni Ödüller Ne kadar Olur?

Doflamingo'nun ödülü

• Kullanılan toplam oy
    76
Insanlar one piece'de enflasyon var diyorlar ama Oda'nın yonko komutanlarına verdiği ödüllerde çok yeni bence herşey ortada.

Shichibukailer Luffy'nin karşısına çıkıp binbir şekilde saçma sapan yenildikleri için yıllarca küçümsendiler. Bir çok yonko komutanının onlardan daha güçlü ve özel oldukları düşünülüyordu. Bense hep Shichibukailerin Oda için özel korsanlar olduklarını biliyordum. Haklarının bir gün verileceğininde. Doflamingo'nun konuşmasında yonkoları, amiralleri, yeni nesli sayarken shichileri boşuna dahil etmiyordu.

Shicibukailar mantık olarak en azından ilk üç komutan seviyesinde olmalı ki tehditkarlıklarının bir manası olsun. Ancak bu karakterlerin bir kısmı seri başında resmesildiği için haliyle güçsüz göründü. Şimdi ise aldıkları ödüller ile sağ kollardan güçlü kaptanlardan güçsüz bir duruma evrildiler. Dolayısıyla hiçbirinin diğer sağ kollardan az alacağını düşünmüyorum. Moria da en azından 1.5 olur. Croc ile doffy arasındaki rekabet bilindiğinden arada fazla fark olmadan 2 milyar gibi bir ödül verilir diye tahmin ediyorum.

Shicibukailar mantık olarak en azından ilk üç komutan seviyesinde olmalı ki tehditkarlıklarının bir manası olsun. Ancak bu karakterlerin bir kısmı seri başında resmesildiği için haliyle güçsüz göründü. Şimdi ise aldıkları ödüller ile sağ kollardan güçlü kaptanlardan güçsüz bir duruma evrildiler. Dolayısıyla hiçbirinin diğer sağ kollardan az alacağını düşünmüyorum. Moria da en azından 1.5 olur. Croc ile doffy arasındaki rekabet bilindiğinden arada fazla fark olmadan 2 milyar gibi bir ödül verilir diye tahmin ediyorum.
Jimbei 1.1 aldı ama diğerlerinde tutuyor yanlış mantık demiyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık