Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dörtlü Seçim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gok408

İlaki biri gelecekse ben şahsen Jinbei olmasını isterim.Tayfaya en çok faydası dokunacak olan kişidir.

yalnız bir daha düşündümde en önemli şartı unuttuk. Tayfaya gelecek kişi için luffy nin ona zarar veren arc bossunu dövmesi gerekiyor.
zoro- morganın ya da helmepponun elinden kurtardı
nami- arlong davası
usopp- kuro
sanji- restaurantı don kreigden kurtardı
chopper- vapol
robin- lucci
brook- moria ve gölgesini geri alması
ama cariboo için birşey yapmadı. Hatta böyle bakınca korkakhoshi en güçlü aday. Tabii şahsi düşüncem değişmedi ben hala kimsenin gelmesini istemiyorum ama gelirsede başta bir süre yadırgar sonra alışırım:)

trafalgarlaw

yalnız bir daha düşündümde en önemli şartı unuttuk. Tayfaya gelecek kişi için luffy nin ona zarar veren arc bossunu dövmesi gerekiyor.
zoro- morganın ya da helmepponun elinden kurtardı
nami- arlong davası
usopp- kuro
sanji- restaurantı don kreigden kurtardı
chopper- vapol
robin- lucci
brook- moria ve gölgesini geri alması
ama cariboo için birşey yapmadı. Hatta böyle bakınca korkakhoshi en güçlü aday. Tabii şahsi düşüncem değişmedi ben hala kimsenin gelmesini istemiyorum ama gelirsede başta bir süre yadırgar sonra alışırım:)
Franky gibi düşün öyle oluyor bak:D

trafalgarlaw

doğru franky i unuttum:) ama franky de lucci için yardım ettiydi halbuki cariboo kaç bölümdür görünmüyor ortalarda
Ya zaten ben fukaboshi düşünüyorum senin yoldan gidincede oluyor aslında:D Caribou buggy gibi falan sürekli bir kötü karakter olabilir bence.

Justice is blind

Oyum cCcariboo-sama'ya.Ne olursan ol yine gel cariboo-sama :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık