Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Uğraşmam deyip kaçmaa,araştır :oleyo2: Neyse sen DW izleme zaten hiiç anlamamışsın :/
Ben kacma konusunda neyle ugrasmak istemidigimi belirtiyorum. Nefes aliyorum diyip sonrada aldigim nefesteki yuzdeleri dememin nekadar sacma olmasi gibi bu kadar acik bir konuda o kadar cok belge varken bunun aksini savunan kisi 1 e 1 milyon orantida olan bir durum icin benden o 1 milyonu ispatlamami istemesinden farkli bir durum olusturmuyor. Ikinci olarak DW sadece bu sezonda bu konuda bozuttu ve benim lafim diger yapimlari kapsayan bir cumleydi. Bu konuda en bariz ornekte american horror history dir. Neyse dostum ben uzatmak istemesemde cevap yazmak zorunda birakma bos yere benimde seninde vakti harcatma.

Kafalar kıyak. Ben de sert mi çıktım diye düşünüyordum. Az bile yapmışım. Neyse.
Valla bana da sert gelmişti hatta tepkimi gösterecektim ama nasıl gelişecek diye bekledim.

Bu arada son sezona yeni başladım. İlk bölümde ne arıyorsan bulamadım galiba :S Bi garip geldi, birşey eksik geldi ama :S

Jack doktordan sonra en sevdiğim karakter. Umarım geri döner ve doktorun kadın halinin görür, bu gerçekleşmeli lütfen :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık