Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Tavsiye

The Lost Room vardı güzeldi. 6 bölümdü sanırım bir oturuşta izlenir.

Gizemli bir oda var. Bu odada bulunan bütün nesnelerin değişik yetenekleri var. Ana karakter kaybolan kızını bulmak için odanın sırrını çözmeye çalışıyor.
Oda favori dizilerimdendir. Uzerine en az 3-4 sezon oynanıcak malzemeyi 6 bölümle kesmişler olmamış.

sağolasın. Supernatural epey uzunmuş galiba birde arkadaş 5.sezondan sonra bozdu dedi. o zaman heroes e başlıyayım :D
Heroes'da çok bozdu. Bir dizi ancak bu kadar, ilerledikce berbatlaşabilirdi. Supernatural'da 5. sezondan beri yerinde saymaya, saçmalamaya başladı. Ben yinede o ikisi arasından önce Supernatural'ı izlemeni öneririm.
Aynen Heroes ilerledikçe bozuyor ama izlenebilir bir dizi. Ben şahsen supernaturalde sıkılmıştım ama herkes çok sever. Sen ikisinide izle dedigin gibi ağır ağır :D

Tıpa tıpa diye tutturup rüyaymış ya o kadar sezon diye düşünüyorsan hiç anlatmıyım.
Hayır olay o değil işte Rüya müyada değil sen diziyi kavrayamamışsın.
Dizinin Finalinde herşey Tanrı yaptı ve size ikinci bir şans verdi olayına bağlanıyor.
Ulan e mendebur köhtöhor herşeyi her halde Tanrı yapacak dingil bu nasıl bir mantık ?

Bu tarz dizileri önermek dizi anlayışının içine ediyor. Şimdi G.R.R Martin çıkıp bütün Game of Thronsu Tanrı ol dedi oldu *** dese olur mu ? Olmaz tabi sen dizide bize O kadar gizem göster hiç cevap verme sonra Tanrı yaptı de oh mis babamda böyle dizi çeker. :hıh:
Oda favori dizilerimdendir. Uzerine en az 3-4 sezon oynanıcak malzemeyi 6 bölümle kesmişler olmamış.
Katılıyorum 2-3 sezon olsaymış 10'ar bölüm güzel olabilirdi.
Misal görmedğimiz nesneler vardı [ saç kurtucusu felan tırak makasıdır ( şimdi salladım 5 sene önce izlemiştim :D ) ]
Ama kısa ve öz olması çok daha iyi bekide :D

Hayır olay o değil işte Rüya müyada değil sen diziyi kavrayamamışsın.
Dizinin Finalinde herşey Tanrı yaptı ve size ikinci bir şans verdi olayına bağlanıyor.
Ulan e mendebur köhtöhor herşeyi her halde Tanrı yapacak dingil bu nasıl bir mantık ?

Bu tarz dizileri önermek dizi anlayışının içine ediyor. Şimdi G.R.R Martin çıkıp bütün Game of Thronsu Tanrı ol dedi oldu *** dese olur mu ? Olmaz tabi sen dizide bize O kadar gizem göster hiç cevap verme sonra Tanrı yaptı de oh mis babamda böyle dizi çeker. :hıh:

Katılıyorum 2-3 sezon olsaymış 10'ar bölüm güzel olabilirdi.
Misal görmedğimiz nesneler vardı [ saç kurtucusu felan tırak makasıdır ( şimdi salladım 5 sene önce izlemiştim :D ) ]
Ama kısa ve öz olması çok daha iyi bekide :D
Ben rüya olduğunu iddia etmiyorum zaten. Kilise olayı ve o zaman diliminde yaşananları cennetin bekleme odasına benzetebiliriz. Tanrının onlara 2.bir şans verme olayı da Jacop yüzündendir. O Allahsız herif yüzünden oldu tüm olanlar zaten,bebeyken kardeşiyle birlik olsaydı sıkıntı falan çıkmayacaktı.

Joe'nun odadan aldığı ceket vardı,aykkabı,gömlek,kibrit kutusu ki tüm bu nesnelere kolaylıkla yenileri eklenebilir. Uzunca çekilmiş bir dizi olsa efsaneler arasında yerini alabilirdi. :(

Pek dizi izleyen biri değilim ama güzel bir şeyler buldum mu kaçırmam.
Misfits de bunlardan biri. Biraz +18 ama gerçekten çok komik bir dizi. Sadece ilk 2 sezonunu izledim, diğer sezonda sevdiğim karakter çıkınca bir anlamı kalmayacağını düşündüğüm için izlemedim.

Bir de Black Books var ki herhalde en sevdiğim dizi diyebilirim. Hayalimdeki kitap dükkanı olmasından ötürü olsa gerek. Dylan Moran hem yazmış hem de oynamıştır. Esprileri de ince ve güzeldir. Bir ara tekrar izlesem iyi olacak.
Misfits'de Nathan çok komik. Bende o çıkınca eski tadı alamadım ama yine komikti.

Nathan'dan sonra gelen çocukta gayet iyi, Nathan'ın yerini dolduruyor. Ama dizi yerinde sayıyor, bir yenilik, atraksyon yok. Ben o yüzden ara verdim. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık