Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

2. sezon 3. bölümü bitirdim.
Hughie'ye özgüven yaramamış :/ Stormfront tam sayko çıktı. Homelander'ı bile triggerlama pahasına zirveye oynuyor. Çatıda Homelander bunu indirecek sandım ama yapmadı bir şey. Bir daha benzer bir olay olduğunda daha beter triggerlanabilir ama götürüsü daha ağır olur Homelander için, çatıda indirip bütün namı kendisi alabilirdi. Homelander'ın çocuğu da harbiden süper insan çıktı, Yunan tanrılarının oğullarından tırsması veya onlara yenilmesine benzer bir durum olacak gibi düşünüyorum.
5. bölümü yeni izledim.
Stormfront neymiş öyle yav. Homelander ile bunun bu kadar güçlü olmalarının başka bir sırrı var galiba.
Bölümde bi ara Starlight 4-5 saniye bacağını hart hurt kaşıdı, bu kadar da doğal olmayın yav :D

Sonra bizim gibi bolum bekle oturdugun yerde catla. :D :D Ama kendini cok iyi izlettiriyor ya. Sen bu sezondan sonra hikayeye baslarsin demedi deme. :D
Bir yandan çizgi romanı da okumaya başladım zaten, 2 bölüm oldu daha.
2. bölümde Kimiko ilk defa görünüyor, çizgi romandaki ilk sahnesi 2. sezon 5. bölümdeki aksiyon sahnesi ile aynı. Bir de Hughie'ye karşı olan ilk izlenimim, dizide olduğu kadar algıcı mülayim olmadığıdır :D

5. bölümü yeni izledim.
Stormfront neymiş öyle yav. Homelander ile bunun bu kadar güçlü olmalarının başka bir sırrı var galiba.
Bölümde bi ara Starlight 4-5 saniye bacağını hart hurt kaşıdı, bu kadar da doğal olmayın yav :D
Malum sahne gelince ne hissettin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık