Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Keşke İstanbul'un fethini, Çanakkale savaşını bir de siperin karşı tarafından izlediğimiz bir film veya dizi çekilse de izlesek. Yine güzelleme yapılacaksa yapılsın Hollywood sineması gibi önemli değil çok da ama artık şöyle yapımlar bayat ve dandik olmayı bırakmalı. Perspektif değişmese bile anlatım değişmeli Dunkirk falan çok güzel iş mesela. Kahpe Bizans bile çekilen tüm İstanbul'un fethi temalı dizi/filmlerden iyi gözümde.
Gallipoli diye bir dizi var, istediğin dizi olabilir. Bir göz gezdirebilirsin.

1. sezondan daha iyi olacak gibi.
O kadar çok 2. sezon ile ilgili video izledim ki geriye daha izleyecek bir şey kalmamış gibi geliyor.

Keşke İstanbul'un fethini, Çanakkale savaşını bir de siperin karşı tarafından izlediğimiz bir film veya dizi çekilse de izlesek. Yine güzelleme yapılacaksa yapılsın Hollywood sineması gibi önemli değil çok da ama artık şöyle yapımlar bayat ve dandik olmayı bırakmalı. Perspektif değişmese bile anlatım değişmeli Dunkirk falan çok güzel iş mesela. Kahpe Bizans bile çekilen tüm İstanbul'un fethi temalı dizi/filmlerden iyi gözümde.

Kısa ve çok kaliteli olmasa da BFde bir bölümü var.

Dizinin erken bitirildiği çok belli. Çoğu karakterin gelişimi ve hikâyesi yarım kaldı, son sezonda ölen önemli karakterin ölümleri çok temelsiz ve rastgeleydi, yani karakterlerin ölecekleri belirlenmiş belki de ta en başından ama zaman sıkıntısından "Şöyle bir karakter ekleyelim bu öldürsün çıksın sonra" kafasında olmuş. Bazı olayların ucu fazla açık bırakıldı, Diane'in kaza kurşunu davası bir anda yok oldu, Miguel'in tahliye duruşmasının olacağı söylendi ama gösterilmedi aklıma daha gelmeyen birkaç önemli şey daha vardır kesin. Yine de çok iyi, çok sağlam dizi. Ön plandaki karakterlerin herhangi birinden nefret etmeniz çok zor.

Temizinden 8/10.
Erken bitirildiği bilgisi mi var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık