Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Hiç de sevmem spoiler vermeyi ama bir anlık dalgınlığa geldi. Yapacak bir şey yok artık.
Dizi çok uzun olduğundan ve bitmesi gereken konuyu uzattığından artık çok ilgimi çekmiyordu, bundan dolayı spoiler yemek beni pek etkilemedi. Zaten dediğin gibi bir son olacağını tahmin ediyordum.

Dizi çok uzun olduğundan ve bitmesi gereken konuyu uzattığından artık çok ilgimi çekmiyordu, bundan dolayı spoiler yemek beni pek etkilemedi. Zaten dediğin gibi bir son olacağını tahmin ediyordum.
Ben de izleyeli uzun zaman oldu. Spesifik olayları tam hatırlamıyorum ama son 1-2 sezon sıkmıştı. En başından beri kadın karakteri sevmemiştim zaten. Her Amerikan dizisi gibi propagandaya başlıyor bir yerden sonra.

Ben seveceğini düşünüyorum. Özellikle Root karakteri diziye girdikten sonra, dizinin ivmesi yükseliyor. Makine ve Finch'in arasındaki muhabbetleri hala ara ara YouTube'den açar izlerim.
Bir oturuşta 7 bölüm izledim. Gayet iyi gidiyor. Finch çok kral karakter. Lostta da çok seviyordum oynadığı karakteri çok iyi bir oyuncu kendini izlettiriyor.

Ben direk tüm The CW'nin yaptığı dizileri bıraktım. Arrow da filan biryerden sonra, Türk dizisi saçmalıkları dahi daha mantıklı kaldığı yerler oluyor. Ve gereksiz aşk, romantizim dolu, bayıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık