Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Komedi dizisi bulmak ne kadar zor birşeymiş ya? Kaç tane diziye baktım yok ilk bölümü açıyorum sarmıyor kapatıyorum . Gülmek istiyorum sadece its always sunny in philadelphia dışında yarıla yarıla gülünecek dizi bulamadım ..

Coupling fena değil birde.
Community öneririm. İlk 2 sezon(henüz 3. Sezonun ortasındayım) cidden kahkaha attığım pek çok sahne vardı. Bazı bölümleri ise komedi ağırlıklı olmasa cidden harika(mesela Paintball bölümleri). İzlemediysen bak bence ilk bölümden salma.

Evet ilk bölümden alışmak zor komedi dizilerine çünkü karaktere alışman lazım ama ne bileyim şuana kadar mesela 40 tane dizi izlemişimdir komedi dizisi dışında çoğu ilgimi çeken diziyi izlediğim için yokluk çekince insan dizilere 5-6 bölüm zaman ayırıyor alışmak için. Çünkü çoğu başyapıtı izlemişim. Ama hiç komedi dizisi izlemediğim için ve zibilyon tane de oldukları için ilk açtığımın pilot bölümünde birkaç kere kahkaha atıp karakterlere ısınmak istiyorum. IASIP izlediğim tek komedi dizisiydi belki de hiç izlememeliydim çıta meselesi sanırım bana göre o mizah zirveydi simdi açtığım bütün dizilerde o diziyi arıyorum .

A. Development açtım da sarışın kız kardeşin kocası ve sihirbaz abi itici geldi ne bileyim hele o damat çok uç sınırlarda çizilmiş gibi gerçekçi gelmedi bana. Ama dizi fikri falan iyiydi. Community bakmadım bakarım.

Ekşide baya yazarlara göre en iyi komedi dizisi başlıklarına baktım. Bunlardan yola çıkarak the office ve seinfeld en fazla kredi verebileceğim yapımlar :D The Office ilk bölüm çok sarmadı ama birkaç bölüm daha izlenir.

Brooklyn nine-nine pilot bölümden ısınamadım.

@Rhaenys Valla o kadar araştırdım da big bang theory hariç ilk defa duydum ikisini emin misin iyi olduklarına :D
Community eğlencelidir. Komiktir, kahkaha attırmasa da eğlendirir.

Yıllar oluyor şöyle adam akıllı sitcom izlemiyorum.

Böyle kafamı dağıtacak, başladı mı 10-20 bölüm peş peşe izletecek, karakterlerine ısınacağım güzel bir sitcom önerebilir misiniz? En çok aradığım tad ise tabii ki Friends.

İzlediğim yabancı komedi dizileri;

After Life
Two and a half man
Friends
The Big Bang Theory
South Park.

Not: HIMYM beni açmadı.

Not2: Üstte konuşulmuş. Tamamdır.

Silinmiş Üye

Böyle kafamı dağıtacak, başladı mı 10-20 bölüm peş peşe izletecek, karakterlerine ısınacağım güzel bir sitcom önerebilir misiniz? En çok aradığım tad ise tabii ki Friends.

After Life
Two and a half man
Friends
The Big Bang Theory
South Park.

It's Always sunny in philadelphia.Sitcom değil ama bi dene bence.
The Office.

After Life
Two and a half man
Friends
The Big Bang Theory
South Park.

Its always Sunny in Philadelphia izle derim. Salt komedi resmen.
Tamamen absürt komedi 4 arkadaş bir bar işletiyorlar gibi beylik bir tanımı vardır bütün sitelerde ama bar işletmeyle alakası falan yok denebilir. Yani olaylar barın içinde falan geçmiyor genelde. Her bölüm birbirinden saçma konular hakkında mizah yapıyorlar . 4 arkadaş dediğime bakma hepsi birbirine karşı en pislik şekilde davranıyorlar( komik olan taraflarından biri). Olay örgüleri çok absürt ama hiç yadırgamıyorum ben çünkü oyuncular çok doğal. Zaten 4 arkadaş ellerine kamera alıp bu diziyi çekmeye başlamışlar tamamen kendi prodüksiyonlarıymış ilk başlarda. İlk bölüm maliyetlerini falan okusan komik rakamlar sen ben bile çekebilimişiz. Iasıp izleyip yarıla yarıla gülmedim diyen biri olabileceğini sanmıyorum . Sezon sayısı çok uzun zaten baya götürür seni ben 6 sezon izleyip bırakmıştım bozduğu için değil ama. Şimdi yeniden başladım 1. Sezondan 1 günde 6 bölüm attım geçen.

It's Always sunny in philadelphia.Sitcom değil ama bi dene bence.
The Office.
The Office'ı bir çok arkadaşım övüyor, ancak pek sabırlı birisi değilim. Alttaki arkadaş da önermiş zaten öbürünü, tamamdır listeye aldım.

Its always Sunny in Philadelphia izle derim. Salt komedi resmen.
Tamamen absürt komedi 4 arkadaş bir bar işletiyorlar gibi beylik bir tanımı vardır bütün sitelerde ama bar işletmeyle alakası falan yok denebilir. Yani olaylar barın içinde falan geçmiyor genelde. Her bölüm birbirinden saçma konular hakkında mizah yapıyorlar . 4 arkadaş dediğime bakma hepsi birbirine karşı en pislik şekilde davranıyorlar( komik olan taraflarından biri). Olay örgüleri çok absürt ama hiç yadırgamıyorum ben çünkü oyuncular çok doğal. Zaten 4 arkadaş ellerine kamera alıp bu diziyi çekmeye başlamışlar tamamen kendi prodüksiyonlarıymış ilk başlarda. İlk bölüm maliyetlerini falan okusan komik rakamlar sen ben bile çekebilimişiz. Iasıp izleyip yarıla yarıla gülmedim diyen biri olabileceğini sanmıyorum . Sezon sayısı çok uzun zaten baya götürür seni ben 6 sezon izleyip bırakmıştım bozduğu için değil ama. Şimdi yeniden başladım 1. Sezondan 1 günde 6 bölüm attım geçen.
Tamamdır listeye aldım. Coupling açtım şu an ona bakıyordum. Monk ve senin önerdiğine de bakacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık