Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Deadwood film olarak geri geliyor. Mal gibi ortada bitmişti, bu film gerekliydi. Gerçi aradan geçen 12 yıldan dolayı Cy Tolliver gibi önemli rollerde olan bazı oyuncular ölmüş. Bir ay sonra çıksa da, izlesek.

Svecın... San Francisco...

Protector'un 2.sezonunu bitirdim. Genel olarak 1.sezondan daha kötüydü. İlk sezon çerezlik olarak izlenirdi,sarıyordu. Bu sezonu bölümleri ilerlete ilerlete bitirdim.

Diyaloglar hâlâ leş,diyalogları yazan şahsı sakat bırakıp Konak Metro çıkışında dilendirmek geliyor içimden.

Senaryo ilk sezondaki fikrimle aynı,gayet yeterli. Daha iyi olabilir miydi? Evet,kesinlikle ama şu anki senaryo o kadar da kötü değil.

Karakterler çok da farklı değiller ilk sezon nasılsa bu sezon da öyle,devamını spoiler'a alıyorum.
Ölümsüzler çok da ilginç karakterler değiller. 2-3 tanesi dışında akılda yer etmiyor. Ölümsüzlerden biri olan Vezir ise benim ilgimi oldukça çekti. Kendisi hiç gözükmedi,tek tabanca takıldı ve yine de sezonda kritik bir rol oynadı. Onun dışında Hakan'ın abisi Levent ilginç denecek bir karakter,düşünce şekli aslında biraz klişe olsa da zaten dizi de klişelere dayalı olduğu için bir eksi katmıyor diziye. Ha bir de Faysal'ın bir noktada Hakan ile birlikte çalışacağı çok belliydi bu şaşırtmadı. İş bittikten hemen sonra da Faysal'ın Zeynep'i vurması yine şaşırtmadı.

İlk sezona puanım 7.2/10'du,bu sezona 6.5/10 veririm. Yapacak çok çok önemli bir işiniz yoksa izlenir.

Ha dizi çok güzel olmasa da 3.sezonu kesinlikle izleyeceğim. İlk iki sezon daha dizi yayınlanmadan çekildiği için hatalar hâlâ aynı ama umarım 3.sezon şu diyalog meselesi hallolur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık