Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Hem de Fall dönemi. İzlenir valla. Fransa'da hepsinin diri diri yakıldığı sahneleri görürüz umarım. :oleyo:

Bu arada ben Vikings'in son sezonunu hala izlemedim. İki bölüm izleyip sıkıldım. :(
Son sezonu efsane Vikings'in. Sırf şu sahneyi görmek için bile izlemen gerek;

Historie Çenıl acımıyor her türlü sahneyi veriyor. Yine güzel bir dizi yaparlar eminim.

Son sezonu efsane Vikings'in. Sırf şu sahneyi görmek için bile izlemen gerek;

Historie Çenıl acımıyor her türlü sahneyi veriyor. Yine güzel bir dizi yaparlar eminim.
Bu sahneyi izledim yahu, sonraki bölümler yok pek. Sarmadı be niyeyse. O kadar da heyecanlıydım. Björn'ün Akdeniz'e inmesini üç sezon beklemiştim oysa. Heyecanım kaybolmuş. :(

Tapınakçı dizisinde cidden fena şiddet sahneleri yapmaları gerekecek. Hem kazık hem ateş var sonlarında sırf borç ödememek için.
Bir de komplo teorilerine bağlanırsa özellikle bizde fena tutar dizi. Diriliş: Hospitalier :D

Bu sahneyi izledim yahu, sonraki bölümler yok pek. Sarmadı be niyeyse. O kadar da heyecanlıydım. Björn'ün Akdeniz'e inmesini üç sezon beklemiştim oysa. Heyecanım kaybolmuş. :(

Tapınakçı dizisinde cidden fena şiddet sahneleri yapmaları gerekecek. Hem kazık hem ateş var sonlarında sırf borç ödememek için.
Bir de komplo teorilerine bağlanırsa özellikle bizde fena tutar dizi. Diriliş: Hospitalier :D
İniyor zaten. Floki bu gidişle müslüman bile olur :(
Konuya hakim değilim ama anlattığına bakılırsa ve uygularlarsa sağlam dizi olacak gibi.

İniyor zaten. Floki bu gidişle müslüman bile olur :(
Konuya hakim değilim ama anlattığına bakılırsa ve uygularlarsa sağlam dizi olacak gibi.
Devlet içinde paralel devletin, yeni bir otorite olmaya çalışmanın, toplum üzerinde çıkar ve güç çatışmasının, köprüyü geçene kadar ortaklığın vesaire, din üzerinden müthiş bir örneği. Bugünlerde benzerini yaşıyoruz. Tabi şimdi daha medeni olduğumuz için insanları kazığa oturtup diri diri yakmak yerine biraz dövüp hapse atıyoruz. :gamyon:

Güzel dizi olur. Konu şahane.

Devlet içinde paralel devletin, yeni bir otorite olmaya çalışmanın, toplum üzerinde çıkar ve güç çatışmasının, köprüyü geçene kadar ortaklığın vesaire, din üzerinden müthiş bir örneği. Bugünlerde benzerini yaşıyoruz. Tabi şimdi daha medeni olduğumuz için insanları kazığa oturtup diri diri yakmak yerine biraz dövüp hapse atıyoruz. :gamyon:

Güzel dizi olur. Konu şahane.
Güzel vs'ler de görebileceksek bu dizi tutar :a:

Gariptir ama hiç hard komedi dizisi izlemedim. Efsaneleri bile. En iyiden kötüye sıralayarak tavsiye ettiğiniz komedi dizileri var mı? Big bang theory vs filan... Çizgi dizide olabilir yeterki kara mizah bol güldürme olsun:p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık