Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Devrim Ordusu Komutanlarını Nasıl Buldunuz?

Komutanları Nasıl Buldunuz?

• Tasarımları başarılı, iyi bir hava verdiler.

Kullanılan: 41 20.8%
  • Tasarımları başarısız, istenilen havayı veremediler henüz.

Kullanılan: 38 19.3%
  • Bazılarını beğendim, bazılarını beğenmedim.

Kullanılan: 78 39.6%
  • Nötr.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Meh.

Kullanılan: 24 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    197
Karasu idare eder diğerleri pek hoşuma gitmedi. Oda'nın en muazzam işlerinden biri Katakuri'dir.:D

Ne muazzam işi la görüntü var ses yok cool olsun diye kasılmış bir karakter katakuri arka planı boş o kasıntılığında hakkını veremedi zaten.Muazzam iş istiyorsan adresi iyi biliyor olmalısın. :) Konuya gelince ekibi sevdim ekip olarak eğlenceliler ama kişisel olarak zamanla göreceğiz.

Ne muazzam işi la görüntü var ses yok cool olsun diye kasılmış bir karakter katakuri arka planı boş o kasıntılığında hakkını veremedi zaten.Muazzam iş istiyorsan adresi iyi biliyor olmalısın. :) Konuya gelince ekibi sevdim ekip olarak eğlenceliler ama kişisel olarak zamanla göreceğiz.
Hasan'ın o karekteri övmekteki amacı ortada xD

Konuya gelirsek, hepsini aynı kefeye koymanın gereği yok bazıları iyi bazıları rezillik, örnek dev kırması okama arkadaş.

Tasarımları şu dev hariç hoşuma gitti. Ayrıca önceden söyleyen oldu mu bilmiyorum hepsinde sabonunki gibi birer şapka var.

Edit: Karasu'da yokmuş yav :S

Morley disindakiler iyi ya ama en son görmek istediğim kocaman kıllı ve yumuşak bir adamdı şu seriye gelmiş en itici karakterlerden biri oldu benim için.

Morley gerçekten itici. Devrim ordusunun her tipten insanı hayvanı ya da başka türden canlıları kapsaması mantığını doğru buluyorum ben de. Ama oda resmen saçmalıyor. Resmen göze hitap etmeyen biri. Daha doğrusu kirlilik oluşturan biri. Her çeşit yaptığı tasarımı beğeniyorum şahsen çünkü bu onun tarzı onun dünya görüşü her şeyden önce ama bu gerçekten çok itici. Eğer derdin farklılıkların buluşması ise bunu biraz daha düşünerek yapması gerektiği taraftarıyım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık