Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Devrim Ordusu Komutanlarını Nasıl Buldunuz?

Komutanları Nasıl Buldunuz?

• Tasarımları başarılı, iyi bir hava verdiler.

Kullanılan: 41 20.8%
  • Tasarımları başarısız, istenilen havayı veremediler henüz.

Kullanılan: 38 19.3%
  • Bazılarını beğendim, bazılarını beğenmedim.

Kullanılan: 78 39.6%
  • Nötr.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Meh.

Kullanılan: 24 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    197
Ağzından yaptığı saldırının magma versiyonunu King yapsa yine bahane bulunurdu diyorum.
Ama bahane değil ki... Mangaka niye direkt Magma dememiş ? Çok zor bir şey değil. sıradan ateşe etkisi olsa bile Sakazukinin deldiği gibi olmaz, Marco'nun prometheus'a yaptığı gibi olabilir mesela... Normal ateşle etkileşimini görmeden kesin konuşmamak lazım diyorum ben... Mesela Sabo'yla dövüşseler sabo o magmamsı güçle çarpıştığında savrulabilir.. Luffynin Kata karşısında eli yandığı gibi bir şeyler olabilir. Ama sen bir şeyi başka bir şeyin etkisiyle kıyaslıyorsan kıyasladığın şey kadar etkili olmaz. Yani King, Mera Meraya üstün gelebilir... Marcoda üstün gelir muhtemelen.

Ama bahane değil ki... Mangaka niye direkt Magma dememiş ? Çok zor bir şey değil. sıradan ateşe etkisi olsa bile Sakazukinin deldiği gibi olmaz, Marco'nun prometheus'a yaptığı gibi olabilir mesela... Normal ateşle etkileşimini görmeden kesin konuşmamak lazım diyorum ben... Mesela Sabo'yla dövüşseler sabo o magmamsı güçle çarpıştığında savrulabilir.. Luffynin Kata karşısında eli yandığı gibi bir şeyler olabilir. Ama sen bir şeyi başka bir şeyin etkisiyle kıyaslıyorsan kıyasladığın şey kadar etkili olmaz. Yani King, Mera Meraya üstün gelebilir... Marcoda üstün gelir muhtemelen.
Ben King Sabo’da delik açacak nerede dedim onu anlamadım.Ace’in eli yanmıştı öyle olması bile vs kaybetmesi için yeterli bir sebep olabilir.

@Mewtwo Katayı niye hiç sevmiyon la... Adama Kral haki verip özel tutmuş işte... Zoro bir de ileri seviye kral haki kullandığı bir savaşta rakibinin kral hakisi yoktu. En güçlü denilen Kaido ve Newgate'in sağ kollarında bile kral hakisi yok. Rayleigh övmüş işte adamı daha ne olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık