Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Denizciler Korsan Olsaydı, Ödülleri Ne Kadar Olurdu?

Ray sadece Kizaru'ya karşı durdu yav. Onun dışında hep pasif. MF ise sıkıntılı arc. Salla.
Amacı Dünya'yı alt üst etmek. Amacını gerçekleştirmiş. Ona rağmen yeni çağa ışık oluyor adam, muhtemelen bu yüzden canını da verecek. Garp'ın beni cezbedecek bir yaşam kaynağı & amacı olmalı. Yoksa nıç sevemem. :) Sengoku'da da aynı şey geçerli. Neden denizci oldular, nasıl benimseyebildiler, şimdiki dünya görüşleri ne?

Amacı Dünya'yı alt üst etmek. Amacını gerçekleştirmiş. Ona rağmen yeni çağa ışık oluyor adam, muhtemelen bu yüzden canını da verecek. Garp'ın beni cezbedecek bir yaşam kaynağı & amacı olmalı. Yoksa nıç sevemem. :) Sengoku'da da aynı şey geçerli. Neden denizci oldular, nasıl benimseyebildiler, şimdiki dünya görüşleri ne?
Onu da Oda'ya sor. @amaneden

Amirallerin yonko seviyesi olduğunu düşünmek sağ kolların amiral seviyesi olduğunu düşünmekten çok daha absürd açıkçası benim için.Eski 3lü arasındaki en güçlü kişi olan Akainu bile yaşlı,eski gücünden çok uzak,hakilerini kullanamayan WB'den 2 darbe yiyip belli bir süre saf dışı kalıyor.Amirallerle mücadele ettiğini gördüğümüz tek sağ kol olan Marco ise bırak amiral tarafından saf dışı bırakılmayı mücadele ettiği amirale ayarı veriyor.Gerçekten de sağ kollar çok uzak amirale.Amirallerdeki meyveler sağ kollarda olsaydı amirallerin olduğundan çok daha güçlü olurlardı onuda söyliyim
WB'yi çok hafife almışsın.O dönemdeki En güçlü kişi Beyazsakaldır.Garp ve Kaido'yu kesin yenecek tek kişi.

Ayrıca Marco nerde amirale ayar veriyor? Kizaru'ya bi tekme attı (ki atsın onu da sağ kol) ama Kizaru zerre çizik almadı.Akainu ile kapıştı ama hakiyle bile dokunamadı.

WB'yi çok hafife almışsın.O dönemdeki En güçlü kişi Beyazsakaldır.Garp ve Kaido'yu kesin yenecek tek kişi.

Ayrıca Marco nerde amirale ayar veriyor? Kizaru'ya bi tekme attı (ki atsın onu da sağ kol) ama Kizaru zerre çizik almadı.Akainu ile kapıştı ama hakiyle bile dokunamadı.
Attığı tekmeyle uçurarak ayar veriyor Marco.Ayrıca Akainu'ya hakiyle dokunamadı kısmı aşırı yanlış onuda söyliyim.Marco saldırdığında Akainu orda logia savunması yapıyor.Akainu'da adam akıllı zarar veremedi Marco'ya zaten.Garp bile anca 1,2saniyeliğine sersemletti adamı.Akainu'yu yenemez dersin anlarım ama Kizaru'dan güçsüz falan çizilmedi Marco.MF WB'de bana göre diğer yonkolardan daha güçsüz.

Attığı tekmeyle uçurarak ayar veriyor Marco.Ayrıca Akainu'ya hakiyle dokunamadı kısmı aşırı yanlış onuda söyliyim.Marco saldırdığında Akainu orda logia savunması yapıyor.
E bi zahmet o tekmeyi atıp vursun yani Sağ Kol o kadar da hafife almadık.

E birde demekki Akainu da geleceği görebiliyor Katakuri gibi.Bu sayede Vista ve Marco'yu önceden fark edip ona göre vücudunu ayırdı.Ben bayadır bunu düşünmüştüm.Normal kenbunshoku haki derecesinde değil Akainu ve Aokiji'deki

Hasar veremeyen adamin "ayar vermesi" ilginç değil mi? Bu sanki Kizaru'nun Wb'nin saldirisindan kurtulup Wb'nin gogusune 2isin atinca Wb'ye "ayar vermis" gibi oluyor.

Hasar veremeyen adamin "ayar vermesi" ilginç değil mi? Bu sanki Kizaru'nun Wb'nin saldirisindan kurtulup Wb'nin gogusune 2isin atinca Wb'ye "ayar vermis" gibi oluyor.
Aynen hasar veremiyor ama attığı dandik bir tekmeyle metrelerce uçuruyor yüce amirali.Aynı zamanda da Kizaru'nun gösterdiği en güçlü saldırıdan çizik bile almıyor.Ne ezikmiş be Marco.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık