Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dark Souls

Headless veya shichimen warrior ise takıldığın boss divine confetti olmadan kesemezsin. Ben ilk oynayışımda item falan kullanmadan bodoslama her boss a daldığım için kesememiştim bunları. Şimdilik boşver onları normal rotasyonundan devam et. İlerde gelir kesersin.
Normal rotasyona ashura depthse inmem gerekiyor guardian apeyi kestim kaldı öyle oyun :(

Normal rotasyona ashura depthse inmem gerekiyor guardian apeyi kestim kaldı öyle oyun :(
Bana göre oyunun iki kırılma noktası var, biri Genichiro diğeri Guardian Ape. Bu ikisini kesebildiysen eğer oyunda kesemeyeceğin şey kalmamış demekir. Bu noktadan sonra daha rahat ilerlersin. Her boss savaşında en az 10-15 kere ölürken artık en fazla 2-3 denemede boss kesebildiğinde acayip derecede özgüvenin yükselecek.

Bana göre oyunun iki kırılma noktası var, biri Genichiro diğeri Guardian Ape. Bu ikisini kesebildiysen eğer oyunda kesemeyeceğin şey kalmamış demekir. Bu noktadan sonra daha rahat ilerlersin. Her boss savaşında en az 10-15 kere ölürken artık en fazla 2-3 denemede boss kesebildiğinde acayip derecede özgüvenin yükselecek.
Bilmiyorum aslında tam şuan tikandim :D Depthse in diyor internetten baktım onuda, undergeound walleyde mor terör atan bir büyücü var dövüp dövüp köyüme yolluyor. Tüm köy hastalıktan kırıldı.

Şimdi dost kayaoğlunun ds3 videolarına baktım.

Doğru hatırlıyormuşum bitirdikten sonra devam edebiliyorsun dakika 36

Bence de hepsini kes, paranın karşılığını bosslardan çıkar hhsfaghsfaja Tabi hareketlerine alışana kadar onlar çıkarıyor da neyse :D
Teşekkürler bilggilendirme için.

Kendi paramızla dayak yiyoruz da diyebiliriz o zaman ahahha

Bence Sekiro'yu oyunu bitirince gerçekten öğreniyorsun. Owl'un 2. savaşı ve son boss İshin fena öpüyor adamı .d

Oyunu baştan sona 2 kere mi oynamak lazım tüm bosslari kesmek için
Yok tüm bossları ilk oynayışta keseceksin zaten. Dediğim şu,normalde souls oyunlarının en zor kısımları ilk birkaç saattir. Karakterin çok güçsüzdür, kombata alışmamışsındır, düşmanın hareketlerine alışmamışsındır vs... Sekiro da ise o zorluk elbet azalıyor ama bitmiyor. Ben oyunu öğrendim artık çok zorlanmadan geçiyorum dediğimde Owl'un 2. savaşında tokat yemiştim. Opsiyonel bir boss kendisi. Onu geçtikten sonra artık oyunu iyice çözdüm demiştim ve son bossa kadar çok az ölerek gelmiştim. Sonra son boss tokatladı beni .d 2. kez ya da ondan sonra ki oyunlarımda çok daha az zorlandım ve daha zevkli gelmişti.

Birde Ds serisi ya da Bloodborne'de bir bölgede çok zorlandıysan soul farmlayıp fazladan level kasabilirsin. Ama Sekiro'da öyle bir sistem yok. Boss'u geçmek için iyi oynaman gerekiyor. Çevrede ki mini bossları kesip sağlığını arttırabilirsin ama sayıları sabit. Bir yerden sonra senin iyi oynamanı istiyor oyun.

Gözün korkmasın e-girller bile bitirebiliyor oyunu .d

Yok tüm bossları ilk oynayışta keseceksin zaten. Dediğim şu,normalde souls oyunlarının en zor kısımları ilk birkaç saattir. Karakterin çok güçsüzdür, kombata alışmamışsındır, düşmanın hareketlerine alışmamışsındır vs... Sekiro da ise o zorluk elbet azalıyor ama bitmiyor. Ben oyunu öğrendim artık çok zorlanmadan geçiyorum dediğimde Owl'un 2. savaşında tokat yemiştim. Opsiyonel bir boss kendisi. Onu geçtikten sonra artık oyunu iyice çözdüm demiştim ve son bossa kadar çok az ölerek gelmiştim. Sonra son boss tokatladı beni .d 2. kez ya da ondan sonra ki oyunlarımda çok daha az zorlandım ve daha zevkli gelmişti.

Birde Ds serisi ya da Bloodborne'de bir bölgede çok zorlandıysan soul farmlayıp fazladan level kasabilirsin. Ama Sekiro'da öyle bir sistem yok. Boss'u geçmek için iyi oynaman gerekiyor. Çevrede ki mini bossları kesip sağlığını arttırabilirsin ama sayıları sabit. Bir yerden sonra senin iyi oynamanı istiyor oyun.
Yok dediğine karşılık yazmadım biliyorsundur diye sordum :D oyunda 5 ending varmış galiba ve sanırım tüm bosslari aynı anda göremiyormusuz bu doğru mu?
Birde ds2 den gelsin. Numan effigy bitti 7 kere bonfire aestetic kastım majulayi somurdum. Hala yok. Frigid outskirts effigysiz geçilmiyor. Her neyse lud zaaleni tam kesecekken kilicim kırılıyor taktik var mıdır :D

Yok dediğine karşılık yazmadım biliyorsundur diye sordum :D oyunda 5 ending varmış galiba ve sanırım tüm bosslari aynı anda göremiyormusuz bu doğru mu?
Birde ds2 den gelsin. Numan effigy bitti 7 kere bonfire aestetic kastım majulayi somurdum. Hala yok. Frigid outskirts effigysiz geçilmiyor. Her neyse lud zaaleni tam kesecekken kilicim kırılıyor taktik var mıdır :D
Yetmesi lazım humannity nin.Ben ikinci tura başladım 55 tane falan var elimde şu an.Satıcılardan almadıysan al hepsini.Hangisi kaç tane satıyor vikiden bulabilirsin.

Totalde 4'tü sanırım ama 5 te olabilir hatırlayamadım diğeri varsa .d Endingler oyunda yaptığın şeylere göre değişiyor. Şunu söyliyim belli bir yerde Owl gelicek ve teklifini sakın kabul etme. Eğer edersen oyunun neredeyse yarısını oynamadan bitirirsin ve en iyi bosslar zaten o diğer yarıda. İlk oynayışta şu teklifi kabul etmediğin sürece görmeyeceğin tek boss, teklifi kabul ettiğinde savaşacağın boss sadece.

Human effigy'i sanırım çok kullanıyorsun ben de hiç bitmemişti :D Genelde bossla savaşırken bile önce hareket şemasını öğrendikten sonra kullanmanı öneririm. İşin anahtar kısmı pratik çünkü :D Kılıcın risk seviyesine geldiyse majulada ki demirciden onar. Az soul istiyor zaten. Satıcılardan human effigy alabilirsin ama eğer hepsini aldıysan human effigy farmlama yolları vardı bir video atayım youtubedan sende bakarsın daha ayrıntılı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık