Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] D Grubu Final Dövüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
süleymanı müslüman ya da türk ismi olarak görüyoruz biz ama E.oda sanki bir hain ya da terörist gibi göstermiş yadırgadım doğrusu
Hocam, bölüm çıktığı zaman karakterini görmek lazım. Wb de korsan olarak geçiyor ama iyi kalpli birisi olarak gördük.
Süleyman nasıl bir şekilde karşımıza çıkacak öncelikle onu görmek lazım.

Nedendir bilmiyorum ama koyduğun resimde güler yüzlü olanlar ban doğal olarak güçsüz gibi geliyor sırayla yorumlayayım.

kılıçustası meadows:hiçbir kılıç kullanıcısı finale kalmadığı için belki bu listede birisi seçilebilir seçilirse kesin bu olur hem yüzü kapalı gizemli bir havası var birazda cengiz han tarzı bıyığı var ilgi çekici bir karakter

cavendish:kesinlikle kazanamaz ama bu karakterin arcda başka rolleri olabilir

büyücü mumy:tipine ve lakabına bakarak kazanamayacağı belli gibi yüzünde duygu emaresi görüyoruz çünkü

maceracı orlumbus: gözleri başka birine baktığına göre endişelenecek bişeyleri var o yüzden bu da kazanamaz

dövüşçü aslan: bu bigmom ın aslanı mı bilmiyorum ama büyük ihtimalle değil o yüzden kazanamaz

rebecca:kazanamaz ama seride başka rolleri olacak

suleıman:kazanabilir yada en azından finale kalır

kılıçustası acilia: tipine bakarak söylüyorum kazanamaz yaydığı duygu gereği pek güçlü durmuyor ama kendine güveni var sanki :)

rolling logan:eek:rdu yüzbaşısı diye geçiyor hiçbir yüzbaşı bu listeyi kazanamaz ama bence bunun mensup olduğu ordu ilerde karsımıza çıkabilir

kundakçı damask:kazanabilir

hiç bir kadın karakter kazanmadığı için oda kadınlara tolerans gösterebilir

@erdemexi
Çok güzel karakter analizi yapmışsın. Diğer hocalarım da buna benzer görüşlerini belirtirlerse daha güzel görünür :flaugh:

Savaş suçlusu nasıl oluyor beyler ?
Yani ne bileyim savaş mı çıkartıyor, arkadan mı vuruyor ne yapıyor :D
Sülüman ile Cavendish diyorum ben de.

Beraber kanka olan Jeet ve Abdullah turnuvada ki en pislik kişiler çıktı. İkisini bir Bellamy çerez niyetine aldı. D grubunda ne hikmetse lakabı savaş suçlusu olan kişinin adı Süleyman. Tesadüf mü :bilmem:

Savaş suçlusu nasıl oluyor beyler ?
Yani ne bileyim savaş mı çıkartıyor, arkadan mı vuruyor ne yapıyor :D
Sülüman ile Cavendish diyorum ben de.
süleymana savaş suçlusu demişler.savaşında kuralları vardır,savaş suçlusu asker sivil demeden herkesi katletmiş anlamına geliyor.

Süleyman,Cavendish sona kalır inşallah süleyman yener.Süleymanın Bartolomeodan daha psikopat çıkacağını tahmin ediyorum.Shiryuu tarzı birşey çıkacak muhtemelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık