Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] D.gray-man

fight açısından da tatmin edici bulmuyorum ama karakterler diğer serilere nazaran daha fazla karakter olmayı başarmışlar ve hikaye tutarlıdır kurgusu güzeldir,
Evet,seri fight olarak yetersiz sana katılïyorum. Seriyi hikaye ve karakterler taşıyor.

Akatsuki gibi elemanlar vardı hepsi tam anlamıyla tanıtılmamıştı
Noah ailesini tam anlamıyla tanımamız için flashback görmemiz şart.
Naruto uzunluğunda olması planlanıyormuş ama olmadı :artiz:
İlk defa duyuyorum ama yok be o kadar da uzun olmazdı :D

Cross Marian çok iyi karakterdir, bir de villainlardan bir psikopat vardı ana karaktere takıkdı. İlk bölümleri çok sıkıcıydı seriyi taşıyan Cross Marian gizemi, Aizen gibi seriyi taşıyor. Çıkışını bekliyorsun, yaptıklarına bekliyorsun, güncelde hala bir şeyler karıştırıyor, bitmiyor yaptıkları yapacakları, kurgunun kilit ismi.
Manayı neden arıyor,nasıl bir ilişkisi var ? Bunları öğrenirsek noahları az da olsa tanımış oluruz.

Anam anam neler oluyor, 243. bölüm çıkmış hem de 34 sayfa çıkmış, okumaya doyamadım normalde 20 sayfa bile atmıyor. Milenyum Kont çıkıyor Cross Marian çıkıyor çok dehşet şeyler oluyor, çok pis yükseldim anasını satayım, oysa seriyi adam akıllı hatırlamıyorum bile.

244 de çıkmış hatta ama bulamadım.:of:

Son düzenleme:
Anam anam neler oluyor, 243. bölüm çıkmış hem de 34 sayfa çıkmış, okumaya doyamadım normalde 20 sayfa bile atmıyor. Milenyum Kont çıkıyor Cross Marian çıkıyor çok dehşet şeyler oluyor, çok pis yükseldim anasını satayım, oysa seriyi adam akıllı hatırlamıyorum bile.

244 de çıkmış hatta ama bulamadım.:of:
Manga tr'de var.

İki bölüm izleyebildim ve hoşuma gitti başlangıcı. Serinin atmosferi hoş, 19. yüzyıl sonlarını dönem olarak severim zaten. Akuma konsepti iyi düşünülmüş ruh ve makine gibi iki farklı kavram birleşince değişik bir tasarım çıkmış ortaya. Umutsuzluk barındırması da duygusallık katmış işin içine. Mark ve Claire'ın hikayesi hüzünlendirmeyi başardı çok kısa görmemize rağmen.

Allen sempatik ve sevilesi bir ana karakter. Karakter kadrosu da güzel duruyor, Kara Emir organizasyonunda ilgimi çeken kişiler oldu. Şuan açık ara farkla en merak ettiğim kişi Allen'ın ustası General Cross. Tasarımı baya iyi, kişiliği de bir değişik. Onun dışında ilgimi çeken konular ise Masumiyet denen güç ve Allen'ın sahip olduğu lanet, parazit tipi olduğu söylenmesi. Tabi Yaratıcı lakaplı Milennium Earl karakterini de unutmamak lazım. İnsanlığın başına daha çok belalar açacak gibi duruyor.
Güzel yazmışsın,eline sağlık. Devam o zaman :D

Güzel yazmışsın,eline sağlık. Devam o zaman :D
Teşekkürler. İzledikçe düşüncelerimi yazarım buraya ara sıra. Bu seriyi güncel takip etmek zor olmalı, daha ikinci bölümden bir sürü şey girdi işin içine. İnsanın unutması çok muhtemel aylarca bekledikten sonra. :D

İzledikçe düşüncelerimi yazarım buraya ara sıra.
Yaz yaz, büyük bir zevkle okurum geçmişe giderim bende. :D
Bu seriyi güncel takip etmek zor olmalı, daha ikinci bölümden bir sürü şey girdi işin içine. İnsanın unutması çok muhtemel aylarca bekledikten sonra. :D
Ah ah öyle, unutmamak için arada sırada güncel bölümleri açıp okuyorum. :D

Ama şikayet etsem de memnunum. Seyrek çıkartıyor ama çıkarıyor mu çıkarıyor. Sağlığı yerinde olsun yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık