Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Cyberpunk 2077 (2020)

Ne olarak oynayacaksınız ya da oynardınız?

• Kullanılan toplam oy
    82
Yaklaşık 4-5 gün önce elime büyük bir leak geçti ve kesinliğinden %100 emin olamadığımdan paylaşıp paylaşmasam mı diye tam emin değildim ama leak CD Projekt tarafından kısmen onaylandı ve oyun basınında iyice yayıldığı için gerçekleşme ihtimali bir hayli yükseldiğinden paylaşayım dedim.

Cyberpunk 1.5 güncellemesi ile birlikte büyük bir değişim geçirecek hatta adı da değişecek ve hafif bir Relaunch yaşayacak yani yeni haliyle yeniden piyasaya sürülecek.
Yeni adın ''Cyberpunk 2077: Samurai Edition'' olması bekleniyor.

Gelecek büyük yenilikler:

- Berber eklenecek

- Yeni DLC'ler ve New Game+ eklenecek oyuna.

- Yeni Silahlar, Evler ve özelleştirmeler eklenecek.

- Garaj sistsemi eklenecek yani kendi garajımıza sahip olabileceğiz

- Transmog sistemi eklenecek (Yani giydiğiniz ekipmanın özellikleri değişmeden görünüşünü değiştirebileceğiz)

- Loot sistemi düzeltilecek ve KI sisteminin üstünden geçilecek (Yani NPC'lerin hal hareketleri ve dünyadaki hareketlerin üstünden geçilip kalitesi arttırılacak)

Özellikle Transmog sistemi, daha iyi KI ve satın alınan arabalar için bir garaj, piyasaya sürülmesinden bu yana en çok istenilen özelliklerdi.
Hatta oyuncular modlarla bu özellikleri oyuna eklemeye çalışıyorlardı.

1.5 güncellemesinden sonra CD Projekt oyuna Pacifica bölgesini ekleyecek yeni bir güncelleme üzerinde çalışacak.
Bu bölge ''The Bezos'' (Çılgın Palyaçolar) ve ''Slaughterhouse'' (şiddetli çılgın faşistler) adında iki yeni çete içerecek.
Son olarak Cyberpunk'a Witcher 3'deki Gwent gibi yeni mini oyunlar da eklenecek.

Oyunu bitirdim. Sayabileceğim kusur çok var ve insanlar 1 yıldır saymış zaten. Bunlara rağmen şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki oyun güzel, eğlenceli.

En büyük derdim loot ve ekonomi oldu benim. Oyun başında 5000 eddie olan silah ilerde 70.000 falan oluyor. Sanki türkiyede yaşıyoruz bu nasıl enflasyon?

Oyunu bitirdim. Sayabileceğim kusur çok var ve insanlar 1 yıldır saymış zaten. Bunlara rağmen şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki oyun güzel, eğlenceli.

En büyük derdim loot ve ekonomi oldu benim. Oyun başında 5000 eddie olan silah ilerde 70.000 falan oluyor. Sanki türkiyede yaşıyoruz bu nasıl enflasyon?
Değiştirmişler demek ki sistemi, ben oynarken para hiç sıkıntı değildi.

Değiştirmişler demek ki sistemi, ben oynarken para hiç sıkıntı değildi.
Para bana da sıkıntı değil ama insan zor kıyıyor. Sen git 300-500 eddie için amele gibi yerlerden silahlar topla. 1500 için gıcık hack bulmacası çöz. Sonra bi legendary silahı denemek için 50.000 ver. Cebinde 500.000 olsa bile koyuyor insana.

İsimli sağlam silahlarım var zaten. Ama onların yarısı tabanca. İsimli bulamadığım silah türleri için legendary’leri toplamaya başladım servet verdim. İlk karakterim olduğu için her şeyi denemeye çalışıyorum.

Ben ilk çıktığında oynarken oyunda bir bug vardı. 50 paraya aldığın bir tabloyu, 5000 paraya geri satabiliyordun makineye. Al-sat yaparak para kasabiliyordun. Oyundaki tüm araçları alma başarımı için öyle para kasmıştım. Düzeltmiş olabilirler.

Samuray oynamak çok op ve eğlenceliydi ya.Hızlı hızlı kesiyorsun.Aliyordum Satoriyi(500 crit hasarı var), neyim varsa neyim yok ona basiyodum.Boss tekliyordu çar.

Ben ilk çıktığında oynarken oyunda bir bug vardı. 50 paraya aldığın bir tabloyu, 5000 paraya geri satabiliyordun makineye. Al-sat yaparak para kasabiliyordun. Oyundaki tüm araçları alma başarımı için öyle para kasmıştım. Düzeltmiş olabilirler.
Crafting’de bazı silahlara harcadığın malzeme o kadar ucuz ki silahın malzemesini satın alıp sonra silahı satarak para kazanabiliyorum. Artık bug da lazım değil sadece zaman lazım.

Para sıkıntısı yok sayılır ama ekonomi bozuk. Hile yapıyor gibi hissediyorum bunu yapınca. O kadar iş yaparken param birikiyor. Ama level atladıkça biriktirdiğim paranın değeri azalıyor. Bildiğin enflasyon var sanki oyunda.

En azından araba ve cyberware fiyatları sabit o hoşuma gitti. Silah ve zırhların fiyatları level yüzünden artıyor hep. Onları crafting açığıyla almak en mantıklısı şuan ama çok sürüyor. Senin söylediğin bug düzeltilmiş.

Crafting’de bazı silahlara harcadığın malzeme o kadar ucuz ki silahın malzemesini satın alıp sonra silahı satarak para kazanabiliyorum. Artık bug da lazım değil sadece zaman lazım.

Para sıkıntısı yok sayılır ama ekonomi bozuk. Hile yapıyor gibi hissediyorum bunu yapınca. O kadar iş yaparken param birikiyor. Ama level atladıkça biriktirdiğim paranın değeri azalıyor. Bildiğin enflasyon var sanki oyunda.

En azından araba ve cyberware fiyatları sabit o hoşuma gitti. Silah ve zırhların fiyatları level yüzünden artıyor hep. Onları crafting açığıyla almak en mantıklısı şuan ama çok sürüyor. Senin söylediğin bug düzeltilmiş.
Ben para sıkıntısı yaşamadım oyunda, tek problem arabaları almaktı. Tablo satmayı da şans eseri denk getirdim, arabaları alma başarımı için kullandım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık