Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Cross guild vs Donanma

Cross guild vs Donanma

• Kullanılan toplam oy
    35
G5 aşırı enerji tüketen bir şey. Kaido karşısına da önce dinlenip çıktı. Sonrasında 1.tur g5 yetmedi Kaido'ya. Üstelik Kaido Kizaru gibi performans göstermedi. 1.Roundu üstün dövüştü adam. Davul sesi,Pedro,Tama derken gelen 2.tur g5'e karşı kaybetti.

Bide o Kaido'nun bu olaylardan zaten önce gücünü zayıfladığını Yamato doğruladı.Kizaru gidip de sağ kol seviyesi denmesi ayıp olur ama imparator yakını falan da değil.En azından uyanışsız haliyle.

Kuzan dediğimiz adam Garp'tan o kadar yumruk yiyip bana mısın demiyorken, Kizaru tek g5 atağına böyle olmamalıydı.Ne meyvesi diğer 2 logia amiral kadar bitirici, ne de onlar kadar dayanıklı. Üstüne üstlük gelecek görme panelleri falan da yok. İleri silahlanma zaten Kuzan ve Akainu'da var. Farkı yaratacak bir şeyi yok diğerlerine karşı da.

Kizaru advance hakiler kullanan g4 lütfüye karşı da savaşmadı bu arada.
Kizaru’ya da bakarsak ikisi de iptal oldu ama kalksalar en kötü beraber kalkıcaklardı. Yani ilk turda bitmedi yine 2.tur olucaktı.
Kaido dengi demiyorum zaten adama da şu an ki Bb ile filan gayet kafa kafaya gider.
Lütfü o hakileri daha önce kullansa enerjisi daha erken biticekti belki Kizaru yıkılmıcaktı bile.

Kara kılıç ustalığı bilinen OP tarihinde 3 tane var. Bunlardan ikisi şans eseri aynı çağa denk gelmiş. Aramaki ile Mihawk kara kılıç düellosu yapsa zaten savaşın şiddetinden dolayı ortamda bir avuç kişi ayakta kalır. Donanma tarafı çoğunluğu sağladığı için alır. :)

Akainuyu sahingözün önünde tutsanda savaşa akainu niye dahil ediyorsun . Savaş sahingöz, crocodile vs aramaki ,fujitora ve iki tarafın yancıları üzerine. Sonuçta filo amirali ya denizci üssünde olur yada kutsal topraklarda olur. Zaten kizaruda suan luffylerle savasıyor. Acaba anket sıklarını düzgün açmadığım için mi millet yanlış anlıyor ?
Yok hayır genel donanmada Mihawki alabilecek biri var manasında

Şuanda Cross Guild İn toplam güç seviyesi Marine'e yaklaşamaz ama seri sonunda Bu ikisi yarışacak kıvama gelebilir Cross Guilde sağlam isimler gelirse

Şuanda Cross Guild İn toplam güç seviyesi Marine'e yaklaşamaz ama seri sonunda Bu ikisi yarışacak kıvama gelebilir Cross Guilde sağlam isimler gelirse
Denizciler şuan en güçsüz halinde. Kahramanları esir edildi. Sengoku emekli. Kizaru ve yardımcı amirallerin büyük bir kısmı çok bilmiş adasında. Akainu denizci üssünü çıkıp kutsal kitapta ejderi koruyor. Sword birliğinin büyük bir kısmı kobyi kurtarmak için ayrıldı. Şuan denizci üssü en savunmasız ve güçsüz halinde ıssho ve aramaki harici bir kaç yardımcı amiral anca vardır üstlerinde. Cross guild bu haliyle denizci üssüne saldırsa karsılarına 2 amiral ve bir kaç yardımcı amiral anca çıkar. Bu haliyle cross guildi nasıl yenmesini bekliyor insanlar anlamıyorum

Denizciler şuan en güçsüz halinde. Kahramanları esir edildi. Sengoku emekli. Kizaru ve yardımcı amirallerin büyük bir kısmı çok bilmiş adasında. Akainu denizci üssünü çıkıp kutsal kitapta ejderi koruyor. Sword birliğinin büyük bir kısmı kobyi kurtarmak için ayrıldı. Şuan denizci üssü en savunmasız ve güçsüz halinde ıssho ve aramaki harici bir kaç yardımcı amiral anca vardır üstlerinde. Cross guild bu haliyle denizci üssüne saldırsa karsılarına 2 amiral ve bir kaç yardımcı amiral anca çıkar. Bu haliyle cross guildi nasıl yenmesini bekliyor insanlar anlamıyorum
Abicim Cross Guild Güçlü zaten ama içinde 1 2 tane amiral rütbesi adam olsa denizciler ile eşit olacak ben genel olarak tüm denizcilerden bahsediyorum Garptan tutta Ryokugyu ya kadar hepsi orada olacak o zaman Crocodile ile Mihawk hepsini alabilirmi sorun orda işte.Örneğin Ryokugyu ve Fujitora Artı Bi iki koramiral Şahin Göz'e dalsalar Mihawk un güçlü olduğunu biliyoruz ama bu kadar adama pek şansı yok ben genel olarak bahsediyorum yoksa denizcilerin güçsüzleştiği ortada ayrıca dediğin gibi hepsi ayrı yerde.Garp'ı dahil etmesek bile çok bişey olmuyor ama şuanki haliyle bilmiyorum Akainu,Amiraller hala alabilir durumdalar bence.

Son düzenleme:
Abicim Cross Guild Güçlü zaten ama içinde 1 2 tane amiral rütbesi adam olsa denizciler ile eşit olacak ben genel olarak tüm denizcilerden bahsediyorum Garptan tutta Ryokugyu ya kadar hepsi orada olacak o zaman Crocodile ile Mihawk hepsini alabilirmi sorun orda işte.Örneğin Ryokugyu ve Fujitora Artı Bi iki koramiral Şahin Göz'e dalsalar Mihawk un güçlü olduğunu biliyoruz ama bu kadar adama pek şansı yok ben genel olarak bahsediyorum yoksa denizcilerin güçsüzleştiği ortada ayrıca dediğin gibi hepsi ayrı yerde.Garp'ı dahil etmesek bile çok bişey olmuyor ama şuanki haliyle bilmiyorum Akainu,Amiraller hala alabilir durumdalar bence.
Bütün denizcilerden bahsediyorsan haklısın cross guildin o seviyeye gelebilmesi bile mucize olur. Yaptığın eşleştirmede Mihawkı niye tek bırakıyorsun iki amirale karşı. Cross guild denizci üssüne saldırsa Mihawk iki amiralle savaşırken Crocodile bunları izlecek mi? Crocodile seride güç olarak ilk 10 a giremez belki ama seride cesaret konusunda bu adamdan daha cesurunun olduğunu sanmıyorum. İki yıl önce hasta haliyle bile amirallerin seviyesinin çok altında değildi. Tamam hala yakalayamamış olma ihtimali çok yüksek ama Ryokugyu ya karşıda kaybediceğini düşünmüyorum. Bu arada meyvesi caunterı olduğundan dolayı bunu söylüyorum. Mihawk ile fujitoranın aralarındada çok fazla fark olmasada yanina bir kaç yardımcı amiral alsa bile Mihawkın yenileceğini sanmıyorum.

Bütün denizcilerden bahsediyorsan haklısın cross guildin o seviyeye gelebilmesi bile mucize olur. Yaptığın eşleştirmede Mihawkı niye tek bırakıyorsun iki amirale karşı. Cross guild denizci üssüne saldırsa Mihawk iki amiralle savaşırken Crocodile bunları izlecek mi? Crocodile seride güç olarak ilk 10 a giremez belki ama seride cesaret konusunda bu adamdan daha cesurunun olduğunu sanmıyorum. İki yıl önce hasta haliyle bile amirallerin seviyesinin çok altında değildi. Tamam hala yakalayamamış olma ihtimali çok yüksek ama Ryokugyu ya karşıda kaybediceğini düşünmüyorum. Bu arada meyvesi caunterı olduğundan dolayı bunu söylüyorum. Mihawk ile fujitoranın aralarındada çok fazla fark olmasada yanina bir kaç yardımcı amiral alsa bile Mihawkın yenileceğini sanmıyorum.
Aga croco ile zor ben sana söylim cesaretten öte güç daha önemli bu seride bende Mihawk ın iki amiralide teke tekte alacağını düşünüyorum ama totalde tüm denizcilere karşı 2 adam zor gibi bide Akainu unsuru da olunca işler daha da zorlaşıyor cross guild için daha kizaru ile sengoku yu saymadım bile seraphimler cartı curtu derken Cross un şansı azalıyor ama şimdiki durumda kizaru egghead'de akainu mariejoa da diğerleri bir yerde dersek alma ihtimalleri olabilir ama ben yinede cross guildin stratejik bir topluluk olduğunu düşünüyorum yani devrimci ordusu gibi stratejik hamleler yaparlar yani gidipte denizci karargahı nı basacaklarını düşünmüyorum ha basarlarsa yenemezler toplu halde o konuda fikrimi belirttim ama güncele bakarsak denizcilerin başına geçme şansları olabilir tabi Akainu gelene kadar..

Son düzenleme:
Mihawk şöyle ufuktan görünüp kese kese gelse gelse bir yerde tıkanır yorulur. Tutuklanır ya da öldürülür. (Bu arada Mihawkın bunu yapmak için hiçbir motivasyonu yok.) Koskaca donanmayı bir yonkou tayfası ayarında bir kuruluş yıkamaz diye düşünüyorum.
Soru şöyle değiştirilse daha mantıklı olurmuş. Cross guild üçlüsü vs 3 amiral.
Yer punk hazardın yanan toprakları.
Amiraller yine de alır.

Kaido dengi demiyorum zaten adama da şu an ki Bb ile filan gayet kafa kafaya gider.
BB adamın bu serideki en büyük hard counterı yahu. Ortağı kimine göre adamı Kuzan hali hazırda Kizaru'dan güçlü bir herif. Mümkün değil kafa kafaya gidebilmesi.

Kizaru’ya da bakarsak ikisi de iptal oldu ama kalksalar en kötü beraber kalkıcaklardı. Yani ilk turda bitmedi yine 2.tur olucaktı.
Kizaru zaten 2.tur g5e denk geldi.Lütfünün geberik,1.turu bitmiş g5 sonrası, ikincisini ne kadar hızlı açtığını biliyoruz.

Lütfü o hakileri daha önce kullansa enerjisi daha erken biticekti belki Kizaru yıkılmıcaktı bile.
G4te Kaido'ya karşı epey kullandı advance hakilerle.Hibrit Kaido'yla yer yer kafa kafaya giden adam da base Kizaru'yu net yener yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık