Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile'ın Seviyesi

Crocodile'ın Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    101
Ne zaman pekomsla crocoyu kıyaslamışım lan :hhh: sen mihawkla wbyle kıyasladın dofyle kıyasladın, ben de bu adamlar crocodan güçlüdür dedim :hhh:
Hehe, ezik ezik diye daha dediklerini unutmuşsun. Sana diyecek bir şey yok daha uğraşmaya da gerek yok. Eskiden yaptığımız tartışmalara git bak her şey ortada...

Hahah gören de Mihawk "Ben liderim" dedi de Crocodile bir şey diyemedi sanır. Şu fan avuntularına kalındı da en çok bu keyif veriyor.

Eskiden Mihawk ciddiye almadı len!
Mihawk tek atar len!

diye hikâyeler yazılırdı. Mihawk koşa koşa ortak olmaya gelince bu sefer de "Lider Mihawk len" hikâyeleri başladı. Oysa dümdüz böyle olmadığı açık ama kime ne anlatıyorsun. :S
Mihawk o birliğe can sıkıntısı gitsin diye katilmis gibi duruyor. Hali tavrı öyle, at fava bekle.

Yahu bırak plan var ortada sen hala "Hali tavrı" diyorsun. Plan muhabbeti yapmasalar, Buggy kullanma muhabbeti geçmese neyse ama kurtarmıyor bu hikaye çok net.
Ne planı la? Dofy hapiste olmasa Croco ona yanlardı. Mihawk'a bir fikrim var abi diye çay getiriyordur sürekli, şöyle yaparsak yırtarız böyle yaparsak yırtarız diye kafa açıyordur. Çayı ne kadar güzelse artık çekiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık