Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Ukalalık yapmanın lüzumu yok, al sana kan efekti:
Nerede ardındaki kan efekti? Var mı bak bakayım Luffynin ağzında kan.
Ukalalık mı sende ki bu tavır nereden geliyor peki hayırdır ? Tamam senin dediğin gibi kan efekti olsun bak bakalım alabastada ki yumruk ile Luffy'nin attığı tekmenin kan efektlerine ne kadar etkilemiş Crocodile'ı.MF'de aldığı kan kısacası verdiği hasar senin attığın örnekteki Coby örneği kadar bile yok.Şimdi bu adam MF'de ayrı bir seviye çizilmiş mi çizilmemiş mi onu söyler misin?

Son düzenleme:
Bak bakalım kan efekti böyle olur diye saçma sapan, alakasız bir sahne atarsan, üstüne bir şey öğretmeye kalkarsan gelir.
Yazımı editledim neyi öğretmeye çalışıyorum ben sana kendi fikirlerimi atıyorum orada "yüzünden kan sıçramamış gibi duruyor ve sanki kancaya tekme atmış gibi duruyor he? diye sormuşum fikrini sormuşum bu mu öğretmek. O zaman Coby'de tokat manyağı yapmış öff mü diyeceğim ben şimdi.

Yahu ben de sana sahneyi gördükten sonra emin olamadım demedim mi? Sonra gelip "bak kan efekti öyle olmaz şöyle olur" deyip sahne atan sen değil misin?
O sözlerdeki amacım "sen bilmiyorsun- ben biliyorum" değil bana ukalaca gelmedi o söz eğer cidden ukalaca gözüküyorsa düzenleyebilirim mesajımı. Ben serinin yazarı veya editörü değilim herkes gibi seri okuyanlardanım. @Hakili YumrukSence ukalalık mı yaptım la yoksa eğer öyleyse düzenleyeyim mesajımı.

Son düzenleme:
MF'de, Crocodile'nin Luffy'den güçlü olduğuna inananlar olduğu için bu garip şıklara inananlar olduğunu görmek şaşırtmıyor.

Öyle bir algı yapılmış ki Croco'nun MF'de güçlenmiş olarak gözüktüğüne dair, herkes Oda açıklamış gibi savunuyor. Mihawk'ı tutmuş falan filan. Yani Luffy tutamadığına göre Croco>Luffy öyle mi? Luffy'nin bilmem kaç arc önce yendiği düşman, bilmem kaç arc sonra Luffy'den daha mı güçlü oldu?

Şu an en fazla 4./5. komutan civarıdır. O da en fazla yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık