Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Amiral mi? İmkansız. Dof'un üstünde bir seviyede dönmez. Oda maksimum 3. komutan. Ancak Jack'e karşı düşünüyorum. Mahveder Jack bunu. O yüzden 4.-5. komutan.

Croco en fazla shiki seviyesinde bir korsan olur. Luffy'nin yendiği bir adam ilerde önümüze amiral seviyesi nasıl çıkabilir anlayamıyorum. Crocoya kadar seri de daha önümüze çıkmayan binlerce adam. Islatıp ıslatıp önümüze tekrar cıkartırlarsa adamları odanın torunlarida bu mangaka nın ekmegini yerler.Shiki bu arada sag kol seviyesi ancak var mf ye tek basina gittigi zamandan bunu anlayabiliriz.

Ben eminim ki bu sefer Croco gelse Luffy ile müttefik olur
Milletten önce Luffy ile ilk müttefik olan Schi yahu .s İD unutmayın. :D

Croco en fazla shiki seviyesinde bir korsan olur. Luffy'nin yendiği bir adam ilerde önümüze amiral seviyesi nasıl çıkabilir anlayamıyorum. Crocoya kadar seri de daha önümüze çıkmayan binlerce adam. Islatıp ıslatıp önümüze tekrar cıkartırlarsa adamları odanın torunlarida bu mangaka nın ekmegini yerler.Shiki bu arada sag kol seviyesi ancak var mf ye tek basina gittigi zamandan bunu anlayabiliriz.
Yalnız Shiki amirallerle aşık atabilen bir adamdı şimdi bu yorumda ne anlayacağız. :D

Milletten önce Luffy ile ilk müttefik olan Schi yahu .s İD unutmayın. :D

Yalnız Shiki amirallerle aşık atabilen bir adamdı şimdi bu yorumda ne anlayacağız. :D
Shiki amirallerle savasır ama alamaz. Bunu mf baskininda gorduk zaten. Bende en fazla shiki olur dedim yani bir amiral olamaz. Sağ kol belki

Labsente

Bu adama haksızlık edildiğini düşünüyorum. Enel ve Croco erken aşama bossları olduğu için kolay harcandılar. Potansiyelleri serideki tüm karakterlerden çok fazla. 2 yıl aradan sonra bu adamı hem hakim olduğu meyve gücü hemde Alabasta'da bilmediği Haki kullanımı konusunda ustalaşmış olarak görebiliriz. Sonuçta haki hakkında iki yıl çalışma dışında hiç bir şey bilmeyen Luffy katakuri gibi bir adamla bir savaşta aynı düzeye geldi. Bir dahaki karşılaşmamız da bir amiral seviyesinde çok rahat görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık