Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
MF'de hakisi olmadığını düşünüyorduysan,daha önce alıntıladığım cümleyi neden yazdın ? Tutarsızlık olmuyor mu ?
Mangada herzaman hakisi olmuş gibi davranılacak diyorum. Mangaka belki mf’yi çizerken hakisi yok diye düşünmüş olabilir. Ama şuan hakinin güçleri nasıl etkilediğini düşünürsek mf’de hakisinin olmaması imkansız.
Adam mf’de hakisinin olmadığını gösteren bişey çizmedi. Hatta alabastada bile çizmedi. Eğer ilerde croco’yu görürsek ve hakisi olursa yeni öğrenmiş gibi davranılmaz diyorum. Mangaka’nın kafasında “haki yok” diye bi düşünce varsa bile mangaya yansıtmamıştı zaten. Tutarsızlık olmaz.

Haki güçleri daha çok etkiliyor ve eskiden gösterildiğinin aksine çok yaygın. Sanki yonkou tayfasında haki bilen 3 kişi var gibiydi mf’de. Ama big mom tayfasını görüyorsun 200-300 milyonluk jet pistolden tek yiyecek karakterler de haki biliyor.
Croco’ya olan şey wb tayfasına da olur mesela. Haki kullandıkları görülürse yeni öğrenmişler gibi davranılmaz.

Silinmiş Üye

Kullanıyordur kullanmıyorsa 2 günlüğüne yönetici olacağım.

Silinmiş Üye

Ulan ortalama üstü karaktere haki kullanamıyor diyenler gerçekten tuhaf.

Her zaman dedim yine diyorum,haki uyandıramayacak kullanamayacak karakter yok.Evrenin en çöp adamı bile uyandırabilir.

Kral haki haricinde ama o farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık