Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

10. maçımı kazandım, MG2'sin dedi :/ İnternet kafede haftadan haftaya bu kadar oluyormuş.

dün geceki oyunlar keyifliydi güzeldi ^^ ekip çıkarsa sürekli yapalım böyle güzel oluyo :)

Oyunu indirimdeyken aldım.Göründüğüm an indiriyorlar vicdansızlar lan.Cs en son kafede oynardık çok geri kalmışız.

Küfür gibi silah bu ne be :D Dm de ilk defa 81 kill aldım. Rekabetçide de sağolsun nooblar bunu alınca ezdik geçtik. Gerçi aynısı bizim takımda da vardı. Adam 15 elde revolver ile 1 kill alamadı ya la. Neyse bi ay bekleyelim bi ayar çekerler.

Küfür gibi silah bu ne be :D Dm de ilk defa 81 kill aldım. Rekabetçide de sağolsun nooblar bunu alınca ezdik geçtik. Gerçi aynısı bizim takımda da vardı. Adam 15 elde revolver ile 1 kill alamadı ya la. Neyse bi ay bekleyelim bi ayar çekerler.
yeni silah iyi sağ tuşla 2 mermi sol tuşla tek mermide adami aliyorsun gayet op cross hakimiyetin önemli

yeni silah iyi sağ tuşla 2 mermi sol tuşla tek mermide adami aliyorsun gayet op cross hakimiyetin önemli
Yoo sağ sol farketmiyor, ikisi de tekliyor. Sağ seri ateş ettiği için çok az bir sekmesi var. Yakın mesafede inanılmaz. DD2'de 4v1 CT'den B'yi basmaya gidiyorum. Kapıdan girip herkesi tekledim. Bence böyle kalmaz, kalamaz. Yılbaşı eğlencesi olsun diye bu kadar damage koymuşlardır. Ayağa sıkınca 97 vurmak akıl karı değil yoksa...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık