Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Mihawk

Okul varken pek müsait olmasam da tatilde beklerim:)
Boyunun ölçüsünü alayım bi.
Türkiye'de derecedeyim. Neye göre böyle dedin bilmiyorum.

83-2 bitirdiğim oyunlar biliyorum. Oyunda yapılabilecek çoğu şeyi yaptım. Aklında varsa, yaptığın birkaç ''epic'' hareket söyle.

Türkiye'de derecedeyim. Neye göre böyle dedin bilmiyorum.

83-2 bitirdiğim oyunlar biliyorum. Oyunda yapılabilecek çoğu şeyi yaptım. Aklında varsa, yaptığın birkaç ''epic'' hareket söyle.
Şakasına söylemiştim onu:D
Yazın oynayalım beraber. Ama bana mcree sal. Rahat rahat oynayım.

Çok tryhard sınız demek ki. Biraz troll bir ekip lazım.
tryhardı geçtim de silverda smurf oynarken pistol roundlarda sadece taser bıçak oynuycaz dedik kazandık 3 kişi bıçak 1 awp 1 sg oynasın dedik kazandık negev rush b dedik gene kazandık hani bunları da novada yapınca biri laf ediyor sinirlenip eziyoruz.. Bir ara sadece deagle oynadığımız nova hesapları vardı bizim ^^

tryhardı geçtim de silverda smurf oynarken pistol roundlarda sadece taser bıçak oynuycaz dedik kazandık 3 kişi bıçak 1 awp 1 sg oynasın dedik kazandık negev rush b dedik gene kazandık hani bunları da novada yapınca biri laf ediyor sinirlenip eziyoruz.. Bir ara sadece deagle oynadığımız nova hesapları vardı bizim ^^
Fazla kolaysa sensivity 15 16 çekin. Fareyi milimetrik oynatıyorum:D

Mihawk

Şakasına söylemiştim onu:D
Yazın oynayalım beraber. Ama bana mcree sal. Rahat rahat oynayım.
No-scope pilot aldım. tank bazukası ile uçak aldım arka arkaya 3 tane. motorun oturma yerine dinamit atıp tanka sürdüm atlayıp patlattım.

onlarca kez pilot iken arkaya geçip, arkamdaki uçağı aldım.

bf1 konusu var, oraya geçelim istersen.

No-scope pilot aldım. tank bazukası ile uçak aldım arka arkaya 3 tane. motorun oturma yerine dinamit atıp tanka sürdüm atlayıp patlattım.

onlarca kez pilot iken arkaya geçip, arkamdaki uçağı aldım.

bf1 konusu var, oraya geçelim istersen.
Bf1 meh seviyesindeyim. Gel overwatch oynayalım. Ondan daha çok keyif alıyorum.
CS oynarsan cs'de olur. Gerçi hepsinde eller buz gibi olmuştur. Ne zamandır oynamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık