Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Filmden bahsetmek istemiyorum fakat dün The Avengers'ı izledim orada Hulk kendini ilk kaybettiğinde Önüne geleni öldürecekti , Kara Dul'a saldırdı Thorla Vs attı , Fakat İkinci dönüşümünde Tam bir takım çalışması yaptı ve düşman harici kimseye saldırmadı , Acaba kendi isteği ve iradesiyle dönüşüm yaptığı için mi öyle oldu ? Yoksa Diğer adam dediği Hulk'un ta kendisidemi takım çalışması yapmak istedi ?
Bruce WWH sonrası kendini kontrol edebilen ve gayet güzel konuşup iletişim kurabilen Hulk halinde bile istediği zaman Hulk'a dönüşemiyor.
Zeus'la dövüşmeden önce Herkül'den kendisine vurmasını istiyor, ve dönüşünce Herkül'e teşekkür edip Zeus'u görmeye gidiyor.
Film çizgi romandan bağımsız olarak kafalarına göre çizdikleri bir şey, çoğu kısmı saçmalık bana göre.

green lantern okucaktım türkcecizgiromandan konuyu bi okudum spectre felan diyo orda bi sıralama var ama ışığın savaşı diyor bunun en baştan en sona kadar sıralaması nedir acaba ?

green lantern okucaktım türkcecizgiromandan konuyu bi okudum spectre felan diyo orda bi sıralama var ama ışığın savaşı diyor bunun en baştan en sona kadar sıralaması nedir acaba ?
Sıralama için türkçe çizgi roman sitesinde resim falan var. Ayrıca zaten sıralı olarak paylaşmışlardı. Spectre işe Green Lantern Hal Jordan'ın kafayı yedi sanılarak bütün birliği dize getirmesi ve akabinde GL'likten atılması ve davranışlarının hepsinin sebebinin Parallax olduğu anlaşılıyo spectre de sahipsiz kalmış (tam hatırlamıyorum ama o ara ölmüşte olabilir) vücudu alarak kullanmaya başlıyo. Sonra Hal GL'liğe geri dönünce spectre'de çıkıp gidiyo...

Spectre intikamcı ruh diye hatırlıyorum adaleti getirmeye çalışıyordu ama parallax içindeykenki kadar güçlü değildi yanlış hatırlamıyorsam.
Spectre parallax'ten çok daha güçlü ama ikisi farklı konumdalar. Hal Jordan green lantern'ken bütün gücü kendisine aitti. Parallax'ın gücü korkudur. Yeşil fenerin gücü irade. Yani orda parallax güç vermedi sadece kendi istediklerini yaptırdı...

Peki hocam bir yerde dolaşırken gördüm en güçlü 25 karakter diye

1 - One above all
2 - Presence
3 - Angel Spawn
4 - Living Tribunal
5 - The Spectre
5 - Serpent
6 - Galactus
7 - Thanos ( İnfinity gaunlets )
7 - Anit monitor
8 - Abstrack entities
9 - Odin
9 - Tyrant
10 - Phoenix
10 - Eternity
11 - Malebolgia
12 - Zera
13 - Lucifer
14 - Franklin Richards
15 - Beyonder
16 - Dr. Manhattan
17 - Dormammu
18 - Superman prime
19 - Goku
20 - Gogeta
21 - Blackbolt
22 - Darkseid
23 - Gladiator
24 - Destroyer
25 - Omega Spawn

Bu liste ne kadar doğrudur ?

1 - One above all
2 - Presence
3 - Angel Spawn
4 - Living Tribunal
5 - The Spectre
5 - Serpent
6 - Galactus
7 - Anit monitor
8 - Abstrack entities
9 - Odin
9 - Tyrant
10 - Phoenix
10 - Eternity
11 - Malebolgia
12 - Zera
13 - Lucifer
14 - Franklin Richards
15 - Beyonder
16 - Dr. Manhattan
17 - Dormammu
18 - Superman prime
19 - Goku
20 - Gogeta
21 - Blackbolt
22 - Darkseid
23 - Gladiator
24 - Destroyer
25 - Omega Spawn

Tam doğru diyemem. Yer değişikliği çok olur. Çünkü karakterler serilere göre değişir. Mesela Living Tribunal normalde One-Above-All'dan sonraki en güçlü Marvel karakteridir. Ancak Secret Wars serisinde Beyonder ve Molecule Man ondan daha güçlüydü. Yani net bir liste çıkarmak zor.

1 - One above all
2 - Presence
3 - Angel Spawn
4 - Living Tribunal
5 - The Spectre
5 - Serpent
6 - Galactus
7 - Anit monitor
8 - Abstrack entities
9 - Odin
9 - Tyrant
10 - Phoenix
10 - Eternity
11 - Malebolgia
12 - Zera
13 - Lucifer
14 - Franklin Richards
15 - Beyonder
16 - Dr. Manhattan
17 - Dormammu
18 - Superman prime
19 - Goku
20 - Gogeta
21 - Blackbolt
22 - Darkseid
23 - Gladiator
24 - Destroyer
25 - Omega Spawn

bu 20 - gogeta, vegeta+goku nun birleşimiyse var gerisini sen hesap et:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık