Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Abi sizin yanınızda ben böyleyim
eğer türkçe satın amak istiyorsan,tonlası internette var.
Altın madalyon sitesi her ay hangi yayın ne çıkartıyor gösteriyor.
yanımızda eziklenmene gerek yok ben kişisel olarak zamanında eski siyah beyaz örümcek adam ve barbar conan ciltlerini almıştım.alamadığım tonlarcası vardı.
şimdi ise her yer kaynak ve imkan dolu.isteyen her yere her şeye ulaşabiliyor.al mesela nisanda neler basilmış

Son düzenleme:
eğer türkçe satın amak istiyorsan,tonlası internette var.
Altın madalyon sitesi her ay hangi yayın ne çıkartıyor gösteriyor.
yanımızda eziklenmene gerek yok ben kişisel olarak zamanında eski siyah beyaz örümcek adam ve barbar conan ciltlerini almıştım.alamadığım tonlarcası vardı.
şimdi ise her yer kaynak ve imkan dolu.isteyen her yere her şeye ulaşabiliyor.al mesela nisanda neler basilmış
Yani hocam paradan yana sıkıntı yok belki kayserili olduğumdandır ama o kadar para vermek istemiyorum birde bolca türkçe kaynağım var belki bilirsiniz 2 tb lik dosya bulmusum bir yerde hepsi turkce marvel hepsi var felan filan ama herkes farklı öneriyor birisi criss on infinite earths den basla diyor biri new 52 basla olm gerisi onemli değil diyor birde ingilizce bilmediğimdendir türkce translate çevirisine mecbur kalıyoruz(çoğu öyle yani) bwlki ingilizceye geçtiğimde yanlış kelimelerden kafam karışcak felan filan birde eski çizimler fazla sarmıyor o yüzden bügün the flash vol 3 den basladim flashpoint oncesi okunması gerekenmis bakcam anlamassam ya buraya sorarım ya da ücra da çevirmenlik yapan bi abi tanıyorum ona sorarım.

sor hocam.batı süper kahramanlarını okumak bir karın ağrısıdır.
ben spiderman komple okuyayım dedim yaklaşık 2000 bölüm olduğunu görünce vazgeçtim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık