Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Batman'in Alfred'le ilgili özel bir çizgi romanı falan var mı? Ben Dc'den mutlaka bekliyorum böyle Alfred ile ilgili sansasyonel bir hikaye :flaugh: Ne bileyim mesela Bruce'un anne babasını falan bu öldürtmüştür, ya da eski villainlerden yada kahramanlardan falan birisidir.. Yok mu hiç Alfred ile ilgili ilginç bir hikaye, bütün çizgi romanlarında hep bildiğimiz kahya mı? :S
Alfred'in ailesi Wayne ailesinin kahyası babası Alfred'e ileride bu ailenin kahyası sen olacaksın. Ve efendi Bruce'de senin gözetiminde olacak diyerek yetiştiriyordu. Ve ölmeden önce ölümü Hakkı'nda Alfred'e mektup bırakıyor. Bu hikayede Baykuşlar Şehrinde anlatılıyor. Ve babasının ölümü ardındaki sır aydınlanıyor.

Alfred'in ailesi Wayne ailesinin kahyası babası Alfred'e ileride bu ailenin kahyası sen olacaksın. Ve efendi Bruce'de senin gözetiminde olacak diyerek yetiştiriyordu. Ve ölmeden önce ölümü Hakkı'nda Alfred'e mektup bırakıyor. Bu hikayede Baykuşlar Şehrinde anlatılıyor. Ve babasının ölümü ardındaki sır aydınlanıyor.
Babadan oğula kahyalık mı olurmuş la :flaugh: Öyle pek ilgi çekici bir hikayesi yokmuş yani. Ama bi' okurum Baykuşlar Şehrini.

Hey yavrum be, ne biçim koymuş kafayı, içimin yağları eridi :D

Babadan oğula kahyalık mı olurmuş la :flaugh: Öyle pek ilgi çekici bir hikayesi yokmuş yani. Ama bi' okurum Baykuşlar Şehrini.

Hey yavrum be, ne biçim koymuş kafayı, içimin yağları eridi :D
Okuyacaksan Baykuşlar Divanı'ndan başla. Sonra Baykuşlar Şehri ve Ailenin Ölümü. Sonrasında istersen Yıl Sıfır: Gizli Şehir'i de okuyabilirsin. Batman'in ilk yıllarını anlatıyor.

Okuyacaksan Baykuşlar Divanı'ndan başla. Sonra Baykuşlar Şehri ve Ailenin Ölümü. Sonrasında istersen Yıl Sıfır: Gizli Şehir'i de okuyabilirsin. Batman'in ilk yıllarını anlatıyor.
İngilizcesini biliyor musun onların? Bendeki serilerde böyle isimlere sahip olan yok. Türkçesini bulamazsam ingilizce bakacağım. Ailenin ölümü ve Yıl Sıfır'ı okudum bu arada.

Batman eserlerini keşfetmeye devam :good: Bugün Attack on Arkham Asylum'u izledim, mükemmeldi. Under The Red Hood ve Killing Joke'u da izledim. Var mı başka güzel Batman filmi önerileri alabilirim :a:

Hepsini izle bence. Önerilerim:
Return of Dark Knight
Year One
Mask of Phamtasm
Hepsini izlemeyi ben de düşündüm de tam liste yok hiç bir yerde :/ Bir sitede 3 tane var, başka bir sitede onlardan farklı 2 tane var, ayrı ayrı izliyorum :/ Hiç biri hepsini koymadığı için buradan öneri istedim
edit: Geekyapar'da güzel bir liste buldum senin önerdiklerin de var. Birkaçını izlememişim onları da izleyeyim
http://geekyapar.com/konular/film/batman-animasyonlari/

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık