Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 93 [4 Temmuz 2019]

ToG ve Kingdomu okuduktan sonra One Piece'nin manga olmadığına karar verdim. Yazar herkesi Japonyadaki çocuk kitlesi sanıyor herhalde .d
Bence okuyucuların yaşının stabil kaldığını falan sanıyor. Aradan 20 yıl geçmesine rağmen sanki hâlâ sadece 12-18 yaş aralığı okuyormuş zannediyor.

Bence okuyucuların yaşının stabil kaldığını falan sanıyor. Aradan 20 yıl geçmesine rağmen sanki hâlâ sadece 12-18 yaş aralığı okuyormuş zannediyor.
Katılıyorum. Hayır 12 yaşında ya da 18 yaşında çocukta okusa bundan zevk almaz, alan vardır gerçi. Daha geçen 8 yaşındaki kuzenimle takip ettik onuda başlatmıştım o bile isyan etti. Gerçi bizim jenerasyon ile Japonların ki aynı olmayabilir bilmiyorum. Ben serinin başında aldığım keyfi alamıyorum artık bokunu çıkardı. Hep aynı taktikle arcları işlemesi, ana karakter ve onun tayfasını görünmez bir zırh ile koruması. Ulan bırak yenilsinler zorlansınlar biraz hayalin içine güç kat. Kaido'dan tek yiyince heh tamam kendine geldi dedim ama Kaido ile aynı ligde olan kadınla taşak geçince gene midem bulandı. Sırf tayfanın güzergahını ayarlayacağım diye tee totlanddan bu yana ortaya çıkan karakterleri gömüp duruyor. İleride daha nasıl saçmalayacak çok merak ediyorum. Neyse daha fazla okuyacağımı sanmıyorum zaten bu seriyi. Önceden ne teoriler yazdırır ve okuturdu artık ilham bile gelmiyor. Gideceğim Dr.Stone falan okuyacağım :a:

O : Well, it's based on the arabic Sesame. Back in the day, in some areas, people believed sesame contained magic and it was mysterious. In "Ali Baba and the Forty Thieves" there is teh phrase "Open Sesame". Did you hear it before? It's pronounced افتحياسمسمin arabic. Sanji put their "taste" and "power" into the cream. Although Sanji was unaware that cream was part of Big Mom's favorite food "Semla" too. I'm sure the power of Sesame Cream awakened Big Mom's old memories and had a big impact on the battle.
Birader bu ne ya.

Katılıyorum. Hayır 12 yaşında ya da 18 yaşında çocukta okusa bundan zevk almaz, alan vardır gerçi. Daha geçen 8 yaşındaki kuzenimle takip ettik onuda başlatmıştım o bile isyan etti. Gerçi bizim jenerasyon ile Japonların ki aynı olmayabilir bilmiyorum. Ben serinin başında aldığım keyfi alamıyorum artık bokunu çıkardı. Hep aynı taktikle arcları işlemesi, ana karakter ve onun tayfasını görünmez bir zırh ile koruması. Ulan bırak yenilsinler zorlansınlar biraz hayalin içine güç kat. Kaido'dan tek yiyince heh tamam kendine geldi dedim ama Kaido ile aynı ligde olan kadınla taşak geçince gene midem bulandı. Sırf tayfanın güzergahını ayarlayacağım diye tee totlanddan bu yana ortaya çıkan karakterleri gömüp duruyor. İleride daha nasıl saçmalayacak çok merak ediyorum. Neyse daha fazla okuyacağımı sanmıyorum zaten bu seriyi. Önceden ne teoriler yazdırır ve okuturdu artık ilham bile gelmiyor. Gideceğim Dr.Stone falan okuyacağım :a:
Gel gel, Dr. Stone lobisine bekliyoruz.

Birader bu ne ya.
Susam Arapça nasıl yazılır öğrendik kötü mü?

R: There’s a Tanuki in Otama’s home that’s similar to the one from “Bunbuku Chagama”. I don’t think it’s tamed with Otama’s ability. I think there must be many interesting stories about it, right?

O:So you’ve noticed? It’s actually a tea pot that ate the Dog-Dog fruit model Tanuki. Since it’s a tea pot that Hitetsu carefully used, after it obtained its ability, it’s very close to them. Also it will feel hot if you put it on fire, so it is not a pet that can’t be used to boil water anymore.
But, one more thing, I was hoping someone would notice it, but no one mentioned it. So I will announce it right here!!
If you look carefully, Mr.Bunbuku is actually...
Sitting on its own balls!!(Lmao)
I can’t believe no one noticed it!! I laugh as I drew it alone!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık