Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 87 [2 Kasım 2017]

Şuan sadece kılıç dövüşünde Mihawk alır shanksı çok severim ama gerçek bu. Fakat elinden kılıcı alırsan mihawk'ın toprak yalar.

Kid çıkar kılıcı zorlar Shanks bunu anlar. Kılıcı tutar yere atar. Gider yakasından tutup bir elinin tersi bir de içiyle şamarlar. Sıkıldıkça da Yasop'a şamarlatır.
Ya onu bunu geç.Az shounen takip ediyorsan biliyorsun ki o kılıç elinden gidecek ittifakla daldıkları zaman.Bir açık yaratırlar kılıç boşta kalır bir anlığına yine alır illa tutarken alacak diye bir şart yok.

Benim bildiğim mangaka bu adamlara plan yaptırıyorsa yenilgi alsalar bile başarı sağlatacaktır.Kılıcını alırlar dayağı sonra yerler.Bu öyle gökten Kaido düşmesi gibi olmaz.Novalar hazırlıklı olup saldırdıkları zaman kısmen başarılı olacak ama zafer kazanamayacaklar yonko karşısında.Kazanırlarsa sadece ana karakter farkıyla kazanırlar o kadar.

Ya onu bunu geç.Az shounen takip ediyorsan biliyorsun ki o kılıç elinden gidecek ittifakla daldıkları zaman.Bir açık yaratırlar kılıç boşta kalır bir anlığına yine alır illa tutarken alacak diye bir şart yok.

Benim bildiğim mangaka bu adamlara plan yaptırıyorsa yenilgi alsalar bile başarı sağlatacaktır.Kılıcını alırlar dayağı sonra yerler.Bu öyle gökten Kaido düşmesi gibi olmaz.Novalar hazırlıklı olup saldırdıkları zaman kısmen başarılı olacak ama zafer kazanamayacaklar.Kazanırlarsa sadece ana karakter farkıyla kazanırlar o kadar.
Shanks olayı bitti. O olay bitti artık. :D Hiç bekleme Shanks'e dalmalarını.

Mihawk kim gitsin Jozu'yu geçsin önce. Shanks ona büyük ihtimal Griffon 'u kullanmamıştır.

Çakısını çıkarıp onunla savaşmıştır. Mihawk kimden kaptı sanıyorsun çakı olayını?
Ben sana Şenks mihawk olayından bahsetmemişmiydim yav.Mangaka onaylıdir.İnanmıyorsan dayıya sor.

Şenks mihawk-samanın sağ kolu olmak için paso etrafında dolaşıyormuş.Mihawk bir gün şenksi çağırmış yanına.Demiş ki gel bakayım şuraya güççük reylih.Git bi tayfa topla gelde önümde şöyle bir kılıç kalkan oynayın diye salmış şenksi denizlere.Sonra bu deve kolunu kaybedince Mihawk dellenmiş tabi.Ulan demiş sen daha kendi sağ koluna sahip çıkamıyorsun nasıl benim sağ kolum olacaksın demiş.Şenkste sen görürsün lan demiş gitmiş yonkou olmuş.Olay bu.

Shanks ne kadar güçlü olursa olsun asıl gerçek gücünü seninki kılıcını elinden aldığında göreceğiz.Bakalım sudan çıkmış balığa mı dönüyor yoksa Garp modunda savaşıyor mu ? Kid çok yararlı olacak Shanks'in tanıtımı için.
Kılıcını almadan döver Reyiz onu.Kidin handikapla falan işi olmaz :a:

Ben sana Şenks mihawk olayından bahsetmemişmiydim yav.Mangaka onaylıdir.İnanmıyorsan dayıya sor.

Şenks mihawk-samanın sağ kolu olmak için paso etrafında dolaşıyormuş.Mihawk bir gün şenksi çağırmış yanına.Demiş ki gel bakayım şuraya güççük reylih.Git bi tayfa topla gelde önümde şöyle bir kılıç kalkan oynayın diye salmış şenksi denizlere.Sonra bu deve kolunu kaybedince Mihawk dellenmiş tabi.Ulan demiş sen daha kendi sağ koluna sahip çıkamıyorsun nasıl benim sağ kolum olacaksın demiş.Şenkste sen görürsün lan demiş gitmiş yonkou olmuş.Olay bu.

Kılıcını almadan döver Reyiz onu.Kidin handikapla falan işi olmaz :a:
Yok la bu söylentileri Mihawk yaydırmıs. Shichi olmasındaki amaç neydi sanıyon? Hükümetin medya desteğini arkasına almış her tarafa gazeteyle bu haberi yaydırmıs. Gerçek aslında tam tersi imiş. Hatta dövüşler de Shanks ile değil Beckman ile oluyormuş. Ki Beckman silahının kabzasıyla dövüşüyormuş.:D

Yok la bu söylentileri Mihawk yaydırmıs. Shichi olmasındaki amaç neydi sanıyon? Hükümetin medya desteğini arkasına almış her tarafa gazeteyle bu haberi yaydırmıs. Gerçek aslında tam tersi imiş. Hatta dövüşler de Shanks ile değil Beckman ile oluyormuş. Ki Beckman silahının kazasıyla dövüşüyormuş.:D
Mihawk o kadar delikanli ki denk olayını yaydırmiş bu ezilmesin diye.Wbyi bile inandırmışlar :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık