Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 87 [2 Kasım 2017]

Onu diyorum. Demek cizse cizemez su an o dövüşü. Sırf bilgi olsun diye vermiş. Yalnız şu veri Mihawk savunurlar için ciddi tehdit.:D
Oda'nın aklinda sadece hikayenin genel hatları belli sanırım, diğer bütün noktaları arc içinde düşünüyor reyiz,

Allah bilir, Shanks-Mihawk dövüşünü kimin kazandığını da kafasında belirlememiştir. Millet boşuna tartışıyor :hhh:

Oda şaşırtmadı.Tasarlasa şaşardım.Bende burada Shanks'ın dövüş stiline Luffy+Zoro çıkacak diyorum.

Yalnız şu sözüyle anladım ki çok ilerde olucak olaylarla ilgili teori üretmeye pek gerek yok.Adamın kafasında belli bir kalıp var sadece.Boşlukları zamanı gelince doldururum diyor.

@Alpamis

Mihawk savunurlar için niye tehdit olsun ki ? Sadece dövüş stilini belirlemiş.Seviyeleri kafasında belirlidir.

Oda şaşırtmadı.Tasarlasa şaşardım.Bende burada Shanks'ın dövüş stiline Luffy+Zoro çıkacak diyorum.

Yalnız şu sözüyle anladım ki çok ilerde olucak olaylarla ilgili teori üretmeye pek gerek yok.Adamın kafasında belli bir kalıp var sadece.Boşlukları zamanı gelince doldururum diyor.

@Alpamis

Mihawk savunurlar için niye tehdit olsun ki ? Sadece dövüş stilini belirlemiş.Seviyeleri kafasında belirlidir.
Şu veriye göre benim aklıma Oda sadece bu adam zamanında su an en iyi kılıç ustası olarak bilinen adam ile düello attı gibi bilgi vermek amacında olduğu düşdü. Üstüne de bir sürü farklı alanda da gelişip Yonkou oldu. Çok karışık bir stil çizecek Shanks'e.

yemin ediyorum tahmin etmiştim bunun olacağını

Big mom'ı gördüğümde bu kadın nasıl dövüşecek demiştim. Kadına yumruk bir yana eline kılıç verip ağaç kestirdi herif.
Shanks'ın eline kılıç verdi, WB'ye bisento, BB'nin eline wolverin pıçaa verdi, kaidou'ya gürz sıkıştırdı. Adam nasıl dövüştüreceğini bilmediğinden eline bir şey sıkıştırıyor, sonra ben buna oynarım diyor. :D

Şu veriye göre benim aklıma Oda sadece bu adam zamanında su an en iyi kılıç ustası olarak bilinen adam ile düello attı gibi bilgi vermek amacında olduğu düşdü. Üstüne de bir sürü farklı alanda da gelişip Yonkou oldu. Çok karışık bir stil çizecek Shanks'e.
Dediğim gibi Mihawk'ın gücüne gölge düşürecek bir bilgi değil bence.

Shanks konusunda şunu diyeyim.Vergo full beden koka yaptığında fiziksel olarak daha kaslı oluyordu sanki.Shanks'tan da bu tarz bir şey bekliyordum.Bir nevi g4.Kılıç ustası g4 Luffy gibi düşün.Ama bu bilgiden sonra farklı bir stili olması ihtimali epey fazla şu an.

Shanksın isimli kılıcından çıkarım yapmak saçma. Koskoca yonkou kıytırık kılıç taşıyacak değil ya. Zoro serinin başında buluyor 2. ve 3. isimli kılıcını be.

Katakurinin saçı iyide dövmesi gitmemiş be. Ben asıl Oven'ın renklendirmesini beğendim. Müthiş olmuş bence.

Adamın trollediği bariz değil mi :( Adam benim fikrim yok dese tamam da sonrasında karşı tarafa senin var mı gibi bir şey söylüyor. Yani kafamda bir şey yok demek istemiyor göstermeyeceğim çabuk çabuk demek istiyor. Başka bir tabirle yiyin birbirinizi demeye getiriyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık