Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
Tamam, oradan yavaş yavaş güncele geleyim. Big Mom tesadüfen hafızasını kaybetti. Udon'a geldi ve Kid öyle kurtuldu. Sonra teke tek dalmak yemeyince Kaido'ya beş kişi daldılar. Şimdi de Big Mom'a iki kişi dalıyorlar.
Luffy Wano'ya hiç gelmemiş olsaydı Kid zaten şimdiye hapishanede çürüyor olurdu.
Teke tekte indirdi attığım sahnede :(

Big Mom'u yendiler de haberim yok sanırım. :d
Yenmediler de Big Mom'un bu şartlar altında çoktan indirmesi lazımdı. Adamlar çatıdan beri aktif dövüşün içinde. Bir de o kadar hurdacı falan diye itibar zedelenmesi yaşayan adam bu düşün. Yani bu adamı daha aradan çıkartamıyorsa ne yapayım ben mi gelip yardım edeyim daha Big Mom'a yav?

Yenmediler de Big Mom'un bu şartlar altında çoktan indirmesi lazımdı. Adamlar çatıdan beri aktif dövüşün içinde. Bir de o kadar hurdacı falan diye itibar zedelenmesi yaşayan adam bu düşün. Yani bu adamı daha aradan çıkartamıyorsa ne yapayım ben mi gelip yardım edeyim daha Big Mom'a yav?
Big Mom'a değil de Oda'ya yardım etmek lazım.
Ben dövüşün nihayete ereceğini de sanmıyorum. Kaido düşünce Big Mom Hera'ya binip çeker gider muhtemelen. Biz de bunu tartıştığımızla kalırız.

Big Mom'a değil de Oda'ya yardım etmek lazım.
Ben dövüşün nihayete ereceğini de sanmıyorum. Kaido düşünce Big Mom Hera'ya binip çeker gider muhtemelen. Biz de bunu tartıştığımızla kalırız.
Valla ne yalan söyleyim önceden Big Mom'u Kaido dengi hatta güçlü gördüğüm zamanlar oldu da. Kaido olsa çoktan Kid ve Law'u indirirdi izlenimi uyandı bende. Oda harbiden sıvıyor Big Mom mevzu olunca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık