Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Ulti çıkar onu sallayan kim.Yıkıcı saldırılarını doğrudan yiyip ayakta kalmak maharet.Onu bu arc dışında yapmak mesele tabii birde.

Olay donanım değil :D korkutucu ve bitirici olmakta.
Kinemon Oden'in tek yediği ataktan çok daha güçlüsünü alıp bayılmadı yahu.Opta güç dengesi diye bir şey yok.Çıkar onu aklından.Olay korkutucu ve bitirici olmaktaysa da King'in payına ne çıkıyor üstad ? King kimi bitirdi şu ana kadar ?

Öyle deme yav yumruk atmayı biliyor king.
Dof haterı diyor bana bide.Ben Dof'un hakkını veriyorum en azından yahu.

Kinemon Oden'in tek yediği ataktan çok daha güçlüsünü alıp bayılmadı yahu.Opta güç dengesi diye bir şey yok.Çıkar onu aklından.Olay korkutucu ve bitirici olmaktaysa da King'in payına ne çıkıyor üstad ? King kimi bitirdi şu ana kadar ?

Dof haterı diyor bana bide.Ben Dof'un hakkını veriyorum en azından yahu.
Sanji’yi bitirecekti mucize suit kurtardı Zoro’yu da aşağı atıp bitirecekti yine senaryo icabı öyle olmadı.Zoro baya kızdı hatta bazıları üstünden dalga bile geçiyor. :) Bunlar genelde bir iki hamleyle yaptığı şeyler.Ayrıyetten duruşu ve bakışı yeter.Bu adam kapı gibi sağlam diyorsun tam Kaido’nun sağ kolu olacak yapısı var.Marco ve Beckmann ile de aynı sahne çizilebilir ama Kata’nın tek laf etmeden kılıcı uzatıp kelle alsın diye uzattığını hayal edemiyorum.Çünkü bence koca ana onu zayıf görüyor.Küçümsediğini de çizmişti Oda.

Sanji’yi bitirecekti mucize suit kurtardı Zoro’yu da aşağı atıp bitirecekti yine senaryo icabı öyle olmadı.Zoro baya kızdı hatta bazıları üstünden dalga bile geçiyor. :) Bunlar genelde bir iki hamleyle yaptığı şeyler.Ayrıyetten duruşu ve bakışı yeter.Bu adam kapı gibi sağlam diyorsun tam Kaido’nun sağ kolu olacak yapısı var.Marco ve Beckmann ile de aynı sahne çizilebilir ama Kata’nın tek laf etmeden kılıcı uzatıp kelle alsın diye uzattığını hayal edemiyorum.Çünkü bence koca ana onu zayıf görüyor.Küçümsediğini de çizmişti Oda.
Sanji'yi bitirmeden önce Raizo'yu bitirebilsin önce.Geçelim onu.Zoro'yu da bitirecekti bir varsayım cümlesi.Sonuç bitiremedi.Kata Zoro'nun kaptanınını daha beter 50 duruma soktu onu görmezsin tabii .d Bm'nin Kata'dan yardım dilendiğini de hayal edemezdin o da mangada var.Ne olacak şimdi ? Kaido da sözde novaları küçümsüyordu,çatı dövüşünde canavar dedi heriflere. Çay partisinde tüm tayfası rezil olurken,Bm'nin yaptığından daha iyisini de yaptı adam.Ray tarafından dünyadaki en güçlüler arasında bile sayılı kişilerden olarak gösterilen adamın böyle panellere ihtiyacı yok zaten.Herifin bireysel portresi King'ten fazla çünkü.

Oda bunun ipucunu verdi zaten.Bm tayfası ile WB tayfası dövüşmüş,Kata'yla eşleşen kişi de Kata'yı yenememiş.Çok büyük ihtimal Marco bu da.

Kimle kapıştığının ne önemi var abi olayı anlattım işte yokuş yapıyorsun yav :D
Zoro gibi aniden kral haki uyandırsa Kaido'yu kesse, ya da Luffy gibi kral haki falan kaplasa p.up dersin de bu olay onlarla aynı değil.
Bir imparatorun karşısındasın bütün gücünle yüklenmezsen tayfanda dahil her şeyini yitirebilirsin.:mincika: Diğer taraftaysa koskoca bir Shichibukai'sin, karşında yeni yetme bir velet var bütün gücünü gösterir misin?:gamyon:

Kid'in bu arc alabileceği başka bir şey kalmadı ama. Bundan sonraki arclarda off panel yetenek kasar son savaşta Luffy'ye yancılık yapar.

King gibi bir sağ kolun iki saat içinde yenileceğine inanmıyorum. Katakuri o kadar saat dövüşebiliyorsa King'in de aşağı kalmaması lazım. Neden mümkün olmasın? Aradan kaç bölüm geçti rakipler gittikçe güçleniyor karşımızda dünyanın en güçlü korsan tayfası var. Bunlar aktif adamlar öyle Kata gibi yatmıyorlar belli ki King'in ödülü de bunun kanıtı zaten. Sen merak etmiyor olabilirsin ama bu King'in önemsiz ve güçsüz olduğunu göstermez.
Yok dediğimi anlamadın bu dövüş kısa bir zaman içinde sonuçlanacak yani 12 saat sürecek bir savaş kalmadı hatta 1 saat bile sürmeyebilir. Yoksa koskoca imparatoru devirmek için mücadele ediyorsun en az 2-3 gün sürmesini bekliyordum ama görünen o ki şafakta savaş bitmiş olacak.

Doffy ile Kid'in olayı bambaşka. Doffy yeni yetme bir veletle kapışıyor, Kid ise koca bir imparatorla kapışıyor. Sence ikisi aynı mı?
Doflamingo da kid in yerinde olsa şu ana kadar ki gördüklerimizin altında bir performans göstermezdi . Hatta law la birliktle taktiksel olarak daha etkili bir takım olurlardı diye düşünüyorum.
Wano sonu hıkaye tekrar shicilere dönücektir o zaman imparator yancılarıyla aralarında ki fark daha net ortaya cıkıcak. Mevcut schiciler kendi dönemlerinn novaları kiddi dofun fersah fersah üstünde görmek icin bir sebeb yok.

Son düzenleme:
Doflamingo da kid in yerinde olsa şu ana kadar ki gördüklerimizin altında bir performans göstermezdi . Hatta law la birliktle taktiksel olarak daha etkili bir takım olurlardı diye düşünüyorum.
Wano sonu hıkaye tekrar shicilere dönücektir o zaman imparator yancılarıyla aralarında ki fark daha net ortaya cıkıcak. Mevcut schiciler kendi dönemlerinn novaları kiddi dofun fersah fersah üstünde görmek icin bir sebeb yok.
Yonko ikinci adamını tekleyen yonkonun üçüncü adamını yenmeden önce Luffynin pata küte dövdüğü adamın şu an yonko ile dövüşen adamla arasında fersah fersah fark yok mu diyorsun? (Cümle bilerek böyle kuruldu)

Luffy Dofu yeniyor, sonra yc3 yeniyor, ondan çok daha güçlü yc1 yeniyor, ondan sonra yonkodan tek yiyor. O tek yediği yonkodan kafaya darbe alan Kid dövüşe devam ediyor ama doftan fersah fersah üstte olmuyor öyle mi?

Hayırsız evlattır anasının imkanlarıyla pasta çörek yerken anasını dövdürme fantezileri kurar.

Yonko ikinci adamını tekleyen yonkonun üçüncü adamını yenmeden önce Luffynin pata küte dövdüğü adamın şu an yonko ile dövüşen adamla arasında fersah fersah fark yok mu diyorsun? (Cümle bilerek böyle kuruldu)

"Luffy Dofu yeniyor, sonra yc3 yeniyor, ondan çok daha güçlü yc1 yeniyor, ondan sonra yonkodan tek yiyor. O tek yediği yonkodan kafaya darbe alan Kid dövüşe devam ediyor ama doftan fersah fersah üstte olmuyor öyle mi?"
Dövüşüyorda napti kid Kurt kapanimi yaptı mevlana kiscacina mi aldı vur kaç yapıyorlar detaya girmicem tek söylemek istediğim 15 yıldır manga okuyorum 2. Paragrafta yazdigin denklem aslında yok valla yok .denklem kurup onun üzerinden cikarim yapmaya calismayin boşuna .

Yonko komutanlarının tek başlarına en fazla schibukai olabileceğinin belirtmek isterim ayrıca küte pata dayak yiyen adam op evreninde tüm illegal işlerin patronu yonko finansorü ama yağmur yağınca aklı dengesini yitiren bir gerzegın altinda(cracker) .
Dofun fersah fersah üstü için bir denklem kurarsak sonuç hiç beklenmedik yerlere çıkabilir.

yonko ≥ amiral>sağ kol = siçiler her fersah için bir seviye yukarı atlarsak kid i yonko oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Luffy Dofu yeniyor, sonra yc3 yeniyor, ondan çok daha güçlü yc1 yeniyor, ondan sonra yonkodan tek yiyor. O tek yediği yonkodan kafaya darbe alan Kid dövüşe devam ediyor ama doftan fersah fersah üstte olmuyor öyle mi?
Dof'tan çok daha zayıf olup Kaido ve Linlin'den tek yemeyen karakterler var.Tama,Kinemon,diğer kınlar,Ulti vb gibi.Kid Dof'tan güçlüdür de imparator karşısında tek yememek gayet normal bir şey.Gösterildi bu fazlasıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık