Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Sabo

Kim Yener?

• Katakuri yener

Kullanılan: 110 48.9%
  • Sabo yener

Kullanılan: 94 41.8%
  • Bu dövüşün galibi olmaz berabere biter.

Kullanılan: 21 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    225
Devrimcilerin 2. adamıyla kimi kıyaslıyorsunuz. Sabo ezer geçer. Biri şeker bazlı bi logia diğeri ateş. Karşılaştırmaya gerek yok bence

Adalet tecelli ediyor gibi ankete bakarsak. Hadi aslanlar bastırın az daha. :cool:

Aynı ligin adamları diye düşünüyorum. Denk bir dövüş olacağı belli. Yalnız işin sonunda ne kadar zorlanırsa zorlansın ayakta kalan kişi Sabo olur düşüncesindeyim. Şimdi olamadı mı? OP dünyasına göre 1 ay verin Sabo'ya, bu sefer kesin ayakta kalan kişi olur.

Bir de düşünceme göre Sabo'ya meyve yedirmesinde Oda'nın iki amacı var. Birincisi Ace'e selam çaktı işte. Böylesine güzel bir meyveyi de heba etmemiş oldu aynı zamanda. İkincisi de zaten aşağı yukarı sağ koldüzeyinde olan Sabo'yu bir üst lige çıkarmak. Sağ kolun üst ligi de amiraldir benim gözümde. Adam zaten hakisiyle gelmiş o mevkiye. Üstüne de çok sağlam bir logia yedi. İyi bir power-up oldu onun için. Misyonu, önemi, potansiyeli, abi rolünü falan da düşündüğümüzde ibre Sabo'ya kayıyor açıkçası.

Her ne kadar eşit bir dövüş olacağını düşünsemde bana göre dayanıklılık bakımınından Katakuri galip gelirdi,fakat eşit süren bir mücadele olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık