Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Başka argüman atalım sana

Dof'un o haliyle delememesi çok normal ayakta zor duruyordu adam.
Dof, Law'dan ultileri yemeden önce sadece 1 sayfada paket etmişti Luffy'i. Sayfanın alt sol tarafına dikkat et.

Sizin karakter(kata) Luffy'i dövdü çok güçlü, çok hızlı, çok bla bla diye devam eden illüzyonunuzu yemek zorunda değiliz Reis xD
Buradaki gerçek ne biliyor musun. Cracker'in bile hakisi Doff'tan iyi. :D

Başka argüman atalım sana

Dof'un o haliyle delememesi çok normal ayakta zor duruyordu adam.
Dof, Law'dan ultileri yemeden önce sadece 1 sayfada paket etmişti Luffy'i. Sayfanın alt sol tarafına dikkat et.

Sizin karakter(kata) Luffy'i dövdü çok güçlü, çok hızlı, çok bla bla diye devam eden illüzyonunuzu yemek zorunda değiliz Reis xD
Luffy'de zaten çok enerjikti.:D Bu sahneler neyi kanıtlıyor şimdi? Sana geçen Dof'uın aynısını G4'e yaparken sektiğini Katakuri'nin ise zonklattığını attım. Unuttun mu zihinden sildin mi yoksa?

Cracker de zaten baya sertti. Dof'un Luffy'i hasar hiç verememesini felan mı bekliyorsun da bu sahneyi atıyon?

Luffy'de zaten çok enerjikti.:D Bu sahneler neyi kanıtlıyor şimdi? Sana geçen Dof'uın aynısını G4'e yaparken sektiğini Katakuri'nin ise zonklattığını attım. Unuttun mu zihinden sildin mi yoksa?

Cracker de zaten baya sertti. Dof'un Luffy'i hasar hiç verememesini felan mı bekliyorsun da bu sahneyi atıyon?
Sana her arcta, balık adam adasından top keke kadar, Luffy'i b hakide zortlatan karakterleri atıyorum neyi kanıtladı diyorsun.

Dof > Kata olayı net bir şey benim için bu arada sizin fantazileriniz sizi bağlar. Ben bu olayları b hakisinin dandik olduğunu anlatmak için attım.

Sana her arcta, balık adam adasından top keke kadar, Luffy'i b hakide zortlatan karakter atıyorum neyi kanıtladı diyorsun.

Dof > Kata olayı net bir şey benim için bu arada sizin fantazileriniz sizi bağlar. Ben bu olayları b hakisinin dandik olduğunu anlatmak için attım.
İşin gücün algı.

Law da Dof'un b.hakisini kanatıyor. B.haki aşılmaz bir şey değil.
Luffy b.hakisi aşılmıyor diye bir şey diyen yok. B.hakisi attıın sahnede aşıldıysa daha sonra uyanışla aşamadığı hakisi gidince Dof'un Luffy'i delebildii sahneler var. Bunlara körsün tabi.

Elinin öyle zonklaması 3 karakter yapmış diyorum bunu diğer örneklerle bir yere koyuyon. Niye koyuyon? Çünkü argümanın yok. Mecbur koyacan.

İşin gücün algı.

Law da Dof'un b.hakisini kanatıyor. B.haki aşılmaz bir şey değil.
Luffy b.hakisi aşılmıyor diye bir şey diyen yok. B.hakisi attıın sahnede aşıldıysa daha sonra uyanışla aşamadığı hakisi gidince Dof'un Luffy'i delebildii sahneler var. Bunlara körsün tabi.

Elinin öyle zonklaması 3 karakter yapmış diyorum bunu diğer örneklerle bir yere koyuyon. Niye koyuyon? Çünkü argümanın yok. Mecbur koyacan.
Yav he he bu arada hala cevap vermedin Kata, Rayleigh'i alıyor mu almıyor mu xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık