Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Arkadaşlar şimdi güç kıyası yaparken muazzam bir nokta var seride bunu neredeyse kimse görmüyor ama defalarca oldu bu.
Arc başındaki Luffy ile sondaki Luffy bir değil.
Hani Luffy bir adadan çıkıyor atıyorum 80 güce ulaşıyor final vssinde sonraki arcta 80 ile başlamıyor. 40,50 lerde geziyor sonra 90a çıkıyor. Nasıl mı yüzlerce kez örneği gözüktü.

Öncelikle alabastada Crocoyu indiren Luffy paket oluyor skypiea başında enelin şişman yancilarina. Croco serinin ne zamanı olursa olsun daha büyük bir tehdit onlardan. Hadi skypieayi es geçelim Luffy bluenoya varlık gösteremiyor sonrasında. Eneli, crocoyu yenen Luffy tıkanıyor. Lucci tek atıyor sonrasında. Ama arc sonu paşa pasa yeniyor.

Sonra thriller barkta Gecko dalga geçiyor Luffy ile tek atmaktan beter ediyor. Luffy arc sonu paketliyor.
Sonra zaman atlaması oluyor kendini o kadar geliştirmiş luffyyi harcayan isimler monet ve CC oluyor hemde bir kerede değil. Sonra neyse Luffy sağlam falan diyoruz dressrosaya geçiyoruz. Chinjaoyu zar zor yeniyor. Picadan falan kaçıyorlar. Bellamy inanılmaz zorluyor. Sonrasında gidiyor dofu yeniyor.İndirmek ne kelime dümdüz ediyor.

Wclde yine NERF yemiş başlıyor cracker dümdüz ediyor. Hani nami yoksa kazanamaz gibiydi o vsyi gibi duruyor sonra arc bossu katayi indiriyor.

Wanoya ise sag kol girdi diye düşünürken bizim çocuk kaidonun dandik saldiridindan tek yiyor. Apoo mahvediyor kaçıyorlar derken adam kaido ile vs atınca gök yariliyor.

Hani evet onca power up oldu bu arada. Ama bu yinede Luffynin her arc başında berbat performans göstermesine karşı bir argüman değil. Her arc oluyor bu.

Luffy alabasta başı 30 gücü vardı sonra 60 güce çıktı diyelim.
Bu güç enies lobbyde 60 devam etmiyor. 35e düşüyor. Sonra 65e çıkıyor.

Hani o yüzden dof>cracker iddiasına katılıyorum artık neyse bu farklı mevzu.

O yüzden katakuri için kaidodan tek yer argümanları doğru değil. Croco Rob lucciden tek yer gibi bir argüman aşağı yukarı.

He bu neden böyle diyecek olursanız odanın halt yemesi. Her arc aksiyon olsun diye bu yönteme baş vuruyor.
Şimdi görün bakın kaido yenen Luffy elbafta iki üç dev tarafından egale edilecek arc başında. Sonra yine benzer döngüde tartışmalar çıkacak.

Mangayı tekrar oku sen bence. King'i de böyle küçümsedikçe iddia ettiğin objektif yorumcu kimliğine zarar veriyorsun haberin olsun
Bu yorumunu görmemişim. Benim yorumuma fanlık hiçbir zaman girmez. Öyle aşırı bağlı olduğum, müptelası olduğum bir karakter yok. Yorumumu mantıklı bulursun, bulmazsın orası sana kalmış. Bana mantıklı gelmeyen şeyi ciddi ciddi yazmam. Mangayı da baya iyi okuyorum merak etme :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık