Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Hayır kata tek yemezdi. Kata amirali zorlardı. Benim demek istediğim marconun katadan güçlü olması. Hem marco garp dan sağlam bir yumruk yediği halde okadar hasar yoktu üstünde (kendini iyileştirmeden ki halinden bahsediyorum) demek istediğim garp serinin zirvelerine karşı durabilecek bir yapıya sahip. Yanlış anlaşılmasın marco onları yener demiyorum sadece başka bir seviyede. Bu arada kata çok güçlü bir karakter dövüşün içinde olan saçmalıklara değinmek bile istemiyorum. Yazık oldu gül gibi karaktere.
Son cümleye katılıyorum biraz saçma bitti.Ama Oda Marco'yu detaylı işlese bile haki ve saldırı gücü açısından Kata önde olur diye düşünüyorum.

Neden herkes Marcoyu,Katadan yüksek görme çabasında.

Bunlar aynı seviyenin adamları.

Beyazsakalin şag kolu diyemi böyle.

Marco'yu yenen adama yonkou diyorlar la, sen neden bahsediyorsun :hhh:
Big Mom ölürse, tayfasına karşı kazanan ve adalarını kendi kontrolüne alan kişiye Yonko denilecektir. Yani Katakuri. Marco'yu yendiler diye Yonko unvanını almadılar. Karasakal'ı yenebileceği iddia edilen gruplardan sonuncusu da yenilince aldılar.

Wano'da her şey netleşir. Wano'dan sonra net bir değerlendirme yapabiliriz.

Şuanlık berabere.

Marco'yu yenen adama yonkou diyorlar la, sen neden bahsediyorsun :hhh:
Beyaz sakal korsanları ney yonkou dimi.

Kaptanları ölmüş,2.tümenleri ölmüş.

Yonkou tayfasıni yenen yonkou olur yani.

Marco ile alakası çok yok.

BM ölse Kata önderliğinde tayfa Teach lere yenilse,gene aynı şey olur.

Bilmem anlatabildim mi ?

@God @Cavitq11 @Alpamis bence yanılıyorsunuz...

Zaten Marco'nun yanında tayfa falan yok bir tek Vista var sağlam. İnsanlar Marco'yu o pozisyonda düşünebiliyorlar ki hem yaşlılar Marco'dan bahsediyor hem geri kalan vatandaşlar yenen kişiyi yonkou diye adlandırıyor.

Konuya dönersek Kata çok güçlü olabilir ama ortada doğrudan bir meyve dezavantajı var. Belli bir süre koruyacağı k haki görüsüne bakarak Kata'ya yener denilmez.

Bir gün olmadı iki gün k hakisini tüketir Kata, geri kalan zamanlarda da dayağını yer oturur.

Marco, Kata'nın Dof'un Jack'in indirebileceği bir karekter değil, adamın dikkati dağınıkken bile kelepçeleyip vurdular buna rağmen indiremediler. Karşısında Amiral vardı :artiz:

Sonuç olarak Marco bu seride ağırlığı Kata'dan fazla olan bir karekter. İlerde ekibe dahil olduğunda Kaido'yu tanklayacak kişi de Marco olacak :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık