Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Luffy'nin elini takan mı var xD
Senin mantığınla anlatayım o zaman.

Nika'yı yumrukla uçurabilen karakterler sadece Lucci mi? Ona göre seivye biçelim o zaman, Luffy'i yumrukla şunu yapanlar diye, terden sonra başka kıstas oldu.

Bu arada niye Luffy üzerinden tartışıyoruz? Luffy'i zonklatmışsa herkesi zonklatacak sanırım. Bu dövüşte faydası ne zonktlatmasının? :D

Aynen aynen ondan. Gördük hikayeyi. Cevap veremeyince yine başka bir muhabbet. İşin gücün hikaye.
Cevap orada işte hoşuna gitmemesi senin sorunun 😘

Kata lütfüyü dövdü aman tanrım çok güçlü illüzyonunu biz yemiyoruz kardeşim.

Lütfü katadan sonra apo ile karşılaştı ondan bile dayak yedi lütfü bu :oleyo2:

Nika'yı yumrukla uçurabilen karakterler sadece Lucci mi? Ona göre seivye biçelim o zaman, Luffy'i yumrukla şunu yapanlar diye, terden sonra başka kıstas oldu.

Bu arada niye Luffy üzerinden tartışıyoruz? Luffy'i zonklatmışsa herkesi zonklatacak sanırım. Bu dövüşte faydası ne zonktlatmasının? :D

Orada uçurması mı kıstas alındı sence? Kardeş bir şey yazıyorsunuz ama bir değeri yok.

Orada uçurması mı kıstas alındı sence? Kardeş bir şey yazıyorsunuz ama bir değeri yok.

Aynen ya, senin yazdıkların çok değerli. :D

Luffy'nin elini zonklatmasının ne önemi var diyorum sana, uçurma kısmı işin saçmalığını göstermek için... Evet, tekrar soruyorum elini zonklatmasının ne önemi var? Kata, King veya Marco gibilerin elini zonklatacak mı öyle? Luffy dışında başka birisi dövüşseydi öyle tepki verir miydi? Sorum basit. Cevabın hayır ise, niye kıstas alıyorsun bunu?

Hahahaha

Senin mi yazdıkların değerli yumruk tokuştururken elim elim diye ağlayan karakterin fanısın bak yumruk tokuştururken bunu yapıyor sonra gelip bana Ace boynuna hayvan gibi yumruk yediğinde boynum dediği için karaktere güçsüz diyorsun lasjdlasşkjdaslkdjkasd

Ulen senin çar yumruk atarken bile yapıyor onu bırak boynuna yumruk yemeyi falan xD

Şimdi de Kata, Lütfüyü zoklanttı diye hikaye yapmışsın sana Lütfünün elini kolunu ciddiye almayan başka bir karakter gösterince de hemen kıvranmaya başlamışsın ne alakası var diye :ehe:

Aynen ya, senin yazdıkların çok değerli. :D

Luffy'nin elini zonklatmasının ne önemi var diyorum sana, uçurma kısmı işin saçmalığını göstermek için... Evet, tekrar soruyorum elini zonklatmasının ne önemi var? Kata, King veya Marco gibilerin elini zonklatacak mı öyle? Luffy dışında başka birisi dövüşseydi öyle tepki verir miydi? Sorum basit. Cevabın hayır ise, niye kıstas alıyorsun bunu?
Ben sadece bilgi paylaştım. Luffy'nin elini öyle zonklatan 3 karakter gördük dedim. Bunlar da Katakuri Kaido Mercury. Nasıl anlarsan anla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık