Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Öyleyse daha kötü, Jinbei tokatlarmış Katakuri'yi, o attığın sayfadan sonra Katakuri Jinbei'ye beni analiz etmeyi kes diyor, tecrübeli savaş lordu balıkadam karatesiyle yufka ekmek ıslar gibi lskatır Katakuri'yi logia savunması da işlemez, E. Oda Luffy'e skill ekletmek için arcı boşuna uzatmış :)
Jimbe çevreden almadan yüksek su kütleleri yaratabilen biri değil. Katakuri suyu mochi'ye dönüştürür olur biter.

Yukarda o sayfayida açıkladım

Ates patlama yaratıp hız vermek için

Adam mochiyi kokayla kaplamış, tabi ki yanmaz o Mochi

Suyla dağılmış dediğin mochide niye jinbei özellikle SICAK SU kullaniyor, niye soguk degil niye balikadam karatesi degil, niye havadaki su buhari degil de SICAK su, cunku sicak dagitiyor mochiyi, cunku mochi sekerden yapilmis

Kraker örneği yanlış, Kraker kuklalarına haki basmıyordu, kuklaların kendileri çok sertti. Tekniğin adı sert bisküvi, suyu yeyince bisküvi eriyip gidiyordu

koka örneğini Luffy vs CC ile verdim. Koka basınca Luffynin koku felç olmaktan kurtuluyor. Koka bastığın Mochi tabi ki yanmayacak etrafını kaplamışsın

En güzel örneği de Aramaki ile verdim, Aramakinin odunu ateşe dayanıksız ama adam ateşe dayanıklı odun diye teknik bulmuş buna rağmen bir boro breathe teke gidiyor.

Kingin magmavari alevi mahveder Katakuriyi, hareket alanı bulamaz, Mochi meyvesini kullanamaz, meyveyi kapatır dövüşür anca :)
Savcım niye gereksiz bir inat uğruna zorluyon bu kadar?

Jinbei sahnesinde ateş ile zarar almıyor ta da erimiyor adam. Yapışkanlık kayboluyor. Jinbei atağı sonrası. Bu adam daha sonra Luffy'nin red hawkı ile çarpışıyor bir sorun yok.

O red hawk Peros'un duvarı eritti öncesinde.

Kim uyduruyor abi nerden çıkardınız ateşe zaafı var diye. Bu adamın kendisinin ateşli saldırısı var. Kendi kolunu ısıtarak yapıyor bunu.

King uçarken kime vurabilmiş bugüne kadar? Zoro kral haki öğrenince onu da yenseymiş böyle.
Adam etrafa ateş fırlatıyor, ateşle uzaktan saldırabiliyor ki kendini de patlayabiliyor. Her türlü moçi'ye karşı avantajlı.

Zoro da uçamıyordu bildiğimiz.
Yav ikidir bana Zoro diyorsunuz, başta Zoro'dan da bahsetmedim ki :rolleyes: Riful'um ben. DNS değilim!!!
Hem Zoro yardımla da olsa uçabiliyor.

Adam etrafa ateş fırlatıyor, ateşle uzaktan saldırabiliyor ki kendini de patlayabiliyor. Her türlü moçi'ye karşı avantajlı.

Yav ikidir bana Zoro diyorsunuz, başta Zoro'dan da bahsetmedim ki :rolleyes: Riful'um ben. DNS değilim!!!
Hem Zoro yardımla da olsa uçabiliyor.
Zoro fanı olduğun için demiyorum. Uçamayan adam dedin. Uçamayan Zoro yenmis adamı. Uçması gerekmiyor.

Zoro fanı olduğun için demiyorum. Uçamayan adam dedin. Uçamayan Zoro yenmis adamı. Uçması gerekmiyor.
King istese Zoro'yu yenerdi çünkü King uçabiliyor ama Zoro sadece yardımla uçabiliyor. Kazanan belliydi ama King kibrinden kaybetti. Gerek yoktu Zoro'yla münakaşaya girmesine, uzaktan efendi gibi saldırmaya devam etse zaten Zoro kaybedecekti.

King istese Zoro'yu yenerdi çünkü King uçabiliyor ama Zoro sadece yardımla uçabiliyor. Kazanan belliydi ama King kibrinden kaybetti. Gerek yoktu Zoro'yla münakaşaya girmesine, uzaktan efendi gibi saldırmaya devam etse zaten Zoro kaybedecekti.
Katakuri oyle yenilmez. Havada durursa savaş bir yere varmaz. Havadan atak yapsa Katakuri ya savunur rahat bir şekilde ya da yine saldırı yapar. Katakuri'nin güçleri çok daha avantajlı. Alan kontrolü ve istediği yerde portal açabildiğini gördük. Üstüne gelecegi görüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık