Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Yerin dibine sokuyordunuz genleri yaw, gen üzerinden güçlenirse şöyle böyle olur, karakter eksi yer diye geziyordunuz çoğunuz. Haki gelişimi bekliyordunuz şimdi genleri övüyorsunuz işte. Diğer yandan da şunu yazıyorsan "Katakuri yerine King'te kral haki olsa potansiyel farkı bilmem ne denecekti. Adamın tek özelliği lunarian geni. " Sıkıntı açık baya. Pek farklı durumlar yok yani. :bilmem:

Hakisi olarak öne çıkamaması normal değil mi? Kral hakili Zoro'ya mı üstün gelecekti? Mesela Kata'nın silahlanma hakisi çok övülüyor sırf Luffy'nin canını yaktığı için de, aynı durumda Zoro olsa öyle tepki verecek miydi? Veyahut Marco veya King? Neye göre silahlanma hakileri zayıf mesela?
Ben dahil çoğu kişinin başta laf ettiği şey bir halta benzemeyen germa kostümüydü. Genlerde bana göre sorun yok güzel güçlendirme oldu. Aradaki fark gayet açık bu arada sen olayı alakasız biçimde Sanji'ye çekiyorsun. King ve Katakuri aynı ligin adamı birinde kral haki varsa bu artıdır bunda garip bir durum yok. Ha dersin ki King'in şu diğer özellikle öne çıktı ayrı mesele.

Normal. Katakuri'nin silahlanması vurgulanmış, tamam o zamanlar Luffy zayıf diyebilirsin. Gözlem hakisi en iyilerden. Kral hakiyi kullanamıyor ama sahip. Uyanış gücü var meyve kontrolü çok iyi. Snake mane ayak uydurabilecek kadar hızlı. Öne çıkan birden fazla özellik olduğu için daha güçlü diyorum.

Ben dahil çoğu kişinin başta laf ettiği şey bir halta benzemeyen germa kostümüydü. Genlerde bana göre sorun yok güzel güçlendirme oldu. Aradaki fark gayet açık bu arada sen olayı alakasız biçimde Sanji'ye çekiyorsun. King ve Katakuri aynı ligin adamı birinde kral haki varsa bu artıdır bunda garip bir durum yok. Ha dersin ki King'in şu diğer özellikle öne çıktı ayrı mesele.

Normal. Katakuri'nin silahlanması vurgulanmış, tamam o zamanlar Luffy zayıf diyebilirsin. Gözlem hakisi en iyilerden. Kral hakiyi kullanamıyor ama sahip. Uyanış gücü var meyve kontrolü çok iyi. Snake mane ayak uydurabilecek kadar hızlı. Öne çıkan birden fazla özellik olduğu için daha güçlü diyorum.
Alakasız biçimde değil baya alakalılar da işte. :)

Kata daha güçlü demene bir şey demiyorum ki ben? Gen üzerinden laf atman komikti sadece, bu da alakalı olan kısım zaten. ;) Neyse... :bilmem:

Alakasız biçimde değil baya alakalılar da işte. :)

Kata daha güçlü demene bir şey demiyorum ki ben? Gen üzerinden laf atman komikti sadece, bu da alakalı olan kısım zaten. ;) Neyse... :bilmem:
Adamın gen dışında gücü yok diyorum sen gelmişsin gen üzerinden laf atıyorsun diyorsun. Gen savunma anlamında baya iyi bu güce laf atmıyorum ki? İstediğin gibi anlıyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık