Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
King'in en büyük dezavantajı rakibi kendisinden katbekat güçlüydü. Katakuri'nin bu konuda inanılmaz şanslı olduğunu göz ardı etmemeniz gerekiyor. Katakuri Luffy savaşında iki denk karakterin savaşını okuduk. King için aynı şeyi söyleyemeyiz.
Ben iki denk karakterin savaşını okumadım sen okumuş olabilirsin. Ben kendini ayağa kalkıp bilerek sırt üstü kendini yere bırakan bir adam okudum.

King'in savunması da aç kapa şeklinde çalışıyor. Katakuri zaten Zoronun ataklarına dayanamaz ama dayanması gerekmiyor ileri seviye gözlemiyle, Kingten daha uzun süre dövüşür Zoro'yla.

Düz yumruklara kaybeden bir adamla kral hakiyle yapılan sayısız saldırı sonucu kaybeden bir adamı kıyaslamam.
Üç tane ne zamandan beri sayısız oluyor?

Sayısız atak yiyen Katakuri. Bunların içinde haki fışkırmalarınım yoğun yaşandığı bir sürü atak var. Bir de kendi silahıyla kendini delip uetunr 3 saat savaşması var.

Objektif olan kıyaslamayamaz zaten bunları.

Wano için hiçbir karakter hayal kırıklığı olmamalı saçma sapan bir arc sonuçta. Herşeyin çok saçma aşırı acele yapılarak geçiştirldiği bir arc. Kata gibi kendi arc da final boss olsa, nelerini görürdük.

Ayrıca Kata'dan bence 1 adım daha güçlü olarak yaratılmış.

Wano için hiçbir karakter hayal kırıklığı olmamalı saçma sapan bir arc sonuçta. Herşeyin çok saçma aşırı acele yapılarak geçiştirldiği bir arc. Kata gibi kendi arc da final boss olsa, nelerini görürdük.

Ayrıca Kata'dan bence 1 adım daha güçlü olarak yaratılmış.
Dofa da o kadar sayfalar harcandı bir sürü karakterden daha güçsüz görülüyor bu işin daha fazla zaman ayrılmasıyla gram alakası yok. Adamın kendi özel yeteneği duruma göre aç kapa oluyor. Marco ve Katakuri de böyle bir saçmalık yok.

Hız:Eşit
Gözlem:Kata>>>King
Silahlanma:King>=Kata
Dayanıklılık:King>>Kata
Kral hakisi:Belli zaten
Meyve kullanımı:Kata>>>King
Savaş zekası:Kata>King
Kata maksimum zorlukta alır. Orta seviyede alacak feati bile olsa Oda'nın iki sağ kol arasında maksimum zorluktan başka bir dövüş çizeceğini düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık