Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Luffy'nin gelişimi için yaratılmış karakterler serinin en özen adamlarıdır. Katakuri'de bu konuda zirvededir. King ile kıyaslanabilecek tek yönü ikisininde 2.kaptan olmasıdır.
Katakuri'yi şimdi alıp yeni yonkou yapsa kim ne diyebilir? Ama King'den olmaz işte düz bir adam. Luffy ile olan savaşında Katakuri'de yeni güçler kazandı gibi bir açıklama ile al sana yonkou işte.

Dövüşün devamı off-panel geçti ve Marco'yu son gördüğümüzde hali ortadaydı. Queen'de Chopper ile falan uğraşıyordu elimizde King kalıyor geriye. Belki ki King adamı o hale sokmuş bunda anlaşılmayacak bir şey yok.
Tüm yorumların varsayımlardan ibaret karakter o kadar kötü durumda ahahaha

Tüm yorumların varsayımlardan ibaret karakter o kadar kötü durumda ahahaha
Nesi varsayım? Sen Queen'in tek başına mı o hale getirdiğini mi sanıyorsun Marco'yu. King'de öyle hiçbir şey yapmadan durdu yani asıl bu kötü bir varsayımdır. Oda bize her şeyi göstermediği için tahminde bulunmakta yanlış bir durum yok.

Oda bize her şeyi göstermediği için tahminde bulunmakta yanlış bir durum yok

Olay şu Ben sana Zoro'ya darbe tutturamadı diyorum, sen farazi konuşup bahane üretiyorsun.

Marco'ya Queenin yarattığı açık dışında vurduğu darbe yok diyorum. Offpanel diyerek bahane buluyorsun üzerine bir de King o hale getirmiştir diye farazi konuşuyorsun. (Ki dövüşün çoğu offpanel geçse de Marco'nun ikisine de ikişer üçer darbesi var hem de 2v1 atarken :) )

Farazi konuşacaksak tartışmanın anlamı yok farklı düşünüyorum de geç.. çünkü iddianın kanıltanabilir bir yönü yok.

Olay şu Ben sana Zoro'ya darbe tutturamadı diyorum, sen farazi konuşup bahane üretiyorsun.

Marco'ya Queenin yarattığı açık dışında vurduğu darbe yok diyorum. Offpanel diyerek bahane buluyorsun üzerine bir de King o hale getirmiştir diye farazi konuşuyorsun. (Ki dövüşün çoğu offpanel geçse de Marco'nun ikisine de ikişer üçer darbesi var hem de 2v1 atarken :) )

Farazi konuşacaksak tartışmanın anlamı yok farklı düşünüyorum de geç.. çünkü iddianın kanıltanabilir bir yönü yok.
Bahane falan üretmiyorum arkadaş Marco'yu o hale sokan adamın normal şartlarda Zoro'ya darbe tutturamaması gibi bir şey söz konusu olamaz. Bunun sende farkindasındır da haterlığın ağır basıyor.

Farklı düşünüyoruz diyeyim o zaman. Dediklerimin üstüne biraz düşününce kanıta ihtiyaç duyulmadığı apaçık ortada.

Bahane falan üretmiyorum arkadaş Marco'yu o hale sokan adamın normal şartlarda Zoro'ya darbe tutturamaması gibi bir şey söz konusu olamaz. Bunun sende farkindasındır da haterlığın ağır basıyor.
Marco'yu o hale tek başına mı sokmuş lel :d
2v1 dövüşürken küçücük kuşun 2 tane 5metrelik dino'yu kolunun altında sıkabildiği bir sahne de King'in Zoroya darbe tutturamamasına şaşırmıyorum .d

2v1 dövüşürken bir Queen'i bir King'i yatıran Marco varken King'in Zoro karşısında darbe tutturamamasına şaşırmıyorum.

King hızlanırken savunmasını kaybeden bir karakter 2v1 attığı için savunmasından feragat etmek zorunda kalmadı Marconun vurduğu her darbede alevleri açıktı. Bir de Queen'in yarattığı ilk açıkla One Piece'te resmi olarak ilk isabetli darbesini yaptı ve Marco'nun kanadını kopardı. Marco tamamen avantajsız durumdayken iki komutanı da kepaze etti. Bunlara rağmen hala King bitirdi falan yazıyorsun beni bi gülme alıyor.

Doflamingo'nun amiral alabileceğini düşünen varken King'in alma ihtimali neden bu kadar saçma geldi size? Aşağı yukarı yakın seviyenin adamları zaten bunlar. İki türlü de gitme şansı var.
Yakın değiller. King dof’tan net daha güçlü benim gözümde. Ancak ikisinin de amiral alma ihtimali yoktur.

Bu arada worstgene falan bakıyorum çoğu kişi Featsel olarak Marco'yu Katakuri'nin de üstüne koyuyor. Bizim forumda base King'e kaybetti deniliyor :d

Marco, King'i kanattı diyorsunuz bir kaç damla kana bakıp. Sonra Akainu'dan çizik almayan Marco'yu kanlar içinde yerde görüyoruz King+Queen'e karşı. Akainu'yu tutan Marco, King+Queen'i tutamamış. King gömmeyin demiyorum ama adamı itin bir tarafına sokmadan gömün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık