Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Yenilmek nalaka? Dressrose dofy'nin gösterdiği yeteneklere bak bir de mf dofy'nin :artiz:
Mf’de jozu’yu binek yaptı. Arc bossu olduktan sonra anketlerde yc3’lere kaybediyor.

Croco arc boss’u iken tükürüğe yenilecek kum torbasıydı. Mf’de amirallere ve mihawk’a sataşıyor.

Bunları hiç düşünmemiştim. Senin sayende aydınlandım şuan. Arc boss’u olmak aslında karakterleri güçsüz gösteriyormuş. Bundan sonra arc boss’larının anketlerinde onlara +10 basarak oy vereceğim.

Mf’de jozu’yu binek yaptı. Arc bossu olduktan sonra anketlerde yc3’lere kaybediyor.

Croco arc boss’u iken tükürüğe yenilecek kum torbasıydı. Mf’de amirallere ve mihawk’a sataşıyor.

Bunları hiç düşünmemiştim. Senin sayende aydınlandım şuan. Arc boss’u olmak aslında karakterleri güçsüz gösteriyormuş. Bundan sonra arc boss’larının anketlerinde onlara +10 basarak oy vereceğim.
Bundan sonra her ankette Kaido'ya oy ver ;)

İyiydi ama ben yeteneklerden bahsediyorum. O ark mesela amiral olmadığı net belliydi ama dressrosa'da amiral seviyesi diyorlardı.
Dressrosada son savaşta saçmalık çoktu ya koskoca fuji kuş kafesini kesemedi ama dofyy bir g4 e yenildi. Mf sonrası zaman atlamasıyla tüm güç dengeleri alt üst oldu şu an off panel urouge amiral teklemiş, akainu shanksı öldürmüş vs vs dense en fazla iyice batırdı oda deriz ama olmuştur diyede kabulleniriz. Yoksa kaidonun herkesi yenip te bm nin misket atan adama yenildiğini kabullenemeyiz.

Luffy ve en fazla 3-4 metre arkasındaki Brulee

Bu da devamı

Bu da farklısı

Adam Kaido'nun geleceği görmek zorunda kaldığı Snakeman ataklarından logia savunması bile yapmadan sıyrılabiliyor ama hızlı değil gözlem etkisi oluyor.Naruto'da bile gözler hareketi görse de vücudun buna tepki veremezse bir anlamı yok diyen Lee var yahu.

Tepki hızında Kata bırak King'i,serideki en iyi featlere sahip sağ kol.
Zayıflığını böyle kapatıyor o kadar da olmasın mı yani sağ kol bu adam tepki vermeyle kapatıyor zayıflığı.
Katakuri'deki donanımın yarısı King'de olsaydı amiralleri birbirine katıyordu adam @Millennium Wizard King'in şu haliyle bile gaza gelip yabancı forumda King vs Fujitora açıyordu ve King'e oy çıkıyordu.
Kendileri amiral vs konusu açıyordu bende madem öyle en zayıf amiralle açayım demiştim şansı çoktu. :) King magma yapıyor Kaido gibi Marco kadar yakın amirallere kimilerinin aksine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık