Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Luffy ve en fazla 3-4 metre arkasındaki Brulee

Bu da devamı

Bu da farklısı

Adam Kaido'nun geleceği görmek zorunda kaldığı Snakeman ataklarından logia savunması bile yapmadan sıyrılabiliyor ama hızlı değil gözlem etkisi oluyor.Naruto'da bile gözler hareketi görse de vücudun buna tepki veremezse bir anlamı yok diyen Lee var yahu.

Tepki hızında Kata bırak King'i,serideki en iyi featlere sahip sağ kol.

İlk Zoro vs King dövüşünde King'e bayağı yükselinmişti, Kata daha güçlü diyene linç girişimi oluyordu. Neyse ki normalleşmiş.

Çok kesin bir yargıya varmışsın ama canın sağolsun. Dediğim olmayacak şey değil.
Ben kata>king diyen insanım. Ama queen>kata ihtimali bile jozu>marco’dan üstündür.

Mangaka kendi elleriyle çizdiği sağ kol kapağı var:
Bu kapağa bakıp “panda o tayfada sağ kol mu” sorusu için aynen şunu söylüyor:

“Hayır bunların hepsi firstmate falan değil. Bazı tayfalarda böyle bi hiyerarşi yok. Hasırşapkalarda mesela zoro vice-captain değil. Ben her tayfadaki en güçlü ikinci adamı koydum oraya. Panda gücünde 2 kişi daha var ama sulong dönüşümünde panda en güçlü oluyor.”

Marco kaptanından sonraki en güçlü adammış. Jozu da o tayfadaydı. Tartışılacak, konuşulacak bişey yok burda. Gorosei’nin açıklamaları, savaştaki pozisyonları, marco’nun sürekli en önde durması gibi şeyleri incelememize bile gerek yok mangaka söylemiş zaten en güçlü olduğunu.

Ben kata>king diyen insanım. Ama queen>kata ihtimali bile jozu>marco’dan üstündür.

“Hayır bunların hepsi firstmate falan değil. Bazı tayfalarda böyle bi hiyerarşi yok. Hasırşapkalarda mesela zoro vice-captain değil. Ben her tayfadaki en güçlü ikinci adamı koydum oraya. Panda gücünde 2 kişi daha var ama sulong dönüşümünde panda en güçlü oluyor.”

Marco kaptanından sonraki en güçlü adammış. Jozu da o tayfadaydı. Tartışılacak, konuşulacak bişey yok burda. Gorosei’nin açıklamaları, savaştaki pozisyonları, marco’nun sürekli en önde durması gibi şeyleri incelememize bile gerek yok mangaka söylemiş zaten en güçlü olduğunu.
Mangaka Marco güçlü diyorsa Jozu'ya yazar :bilmem:

Luffy ve en fazla 3-4 metre arkasındaki Brulee

Bu da devamı

Bu da farklısı

Adam Kaido'nun geleceği görmek zorunda kaldığı Snakeman ataklarından logia savunması bile yapmadan sıyrılabiliyor ama hızlı değil gözlem etkisi oluyor.Naruto'da bile gözler hareketi görse de vücudun buna tepki veremezse bir anlamı yok diyen Lee var yahu.

Tepki hızında Kata bırak King'i,serideki en iyi featlere sahip sağ kol.
Kata kral hakiye sahip özel bir karakterdir. Değeri her bölüm artıyor ve artacak. Reisin daha güçlü dönme ihtimali var ama tek kanatlı kuşun yok.

Ben Jozu > Marco ihtimali var demek istemedim böyle düşünen insanların olma ihtimali vardır dedim ki varmış. Yoksa Marco net daha güçlüdür zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık