Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    437
Zoro yavaş bir karakter değil işte. Zoro'nun anlık saldırıları ve refleksleri çok iyi adamın kaç kere hızdan darbe yediğini gördün ? Bu Zoro yavaş karakter olayını kim başlattı yav :oleyo2:
Hızıyla çok ön plana mı çıkıyor evrenin yarısı soru atıyor yav :D Pica dönüşünde hızını gördük gerçekten.. hız akıyordu

Luffy ile ilgili söylediğin kısma bir şey diyemem muallak bir konu. Sonuçta bu adamla Luffy haki tokuştururken bile Luffy eline üflüyordu yani baya zarar alıyordu ama Luffy bu ciddiye alınacak bir tip değil :oleyo2:

Siyahla belirttiğin kısma gelirsek bence yanlış düşünmüyorum. King vs Zoro dövüşünün mantığının temeli Zoro'nun bu adama hasar verememesi üzerineydi. Hasar verememesi derken adamın dokunulmaz olduğunu söylemiyorum, buradaki önemli nokta ciddi hasar verememesi. Zoro'nun hasar veremediği adama Kata hasar verebilir diyorsan bu senin şahsı fikrindir bence Zoro, Kata'dan daha fazla saldırı gücüne sahip bir karakter.

Zoro'nun attığı ilk saldırı, Killer'e bir tane vurduğu saldırı ki Killer yukarda da dövüştü aşağıda da dövüştü baya sağlam bir karakter. Marco'nun da Queen ve King'e yaptığı ciddi bir şey gösterilmedi. Luffy'nin sıradan bir tekmesi Kata'ya daha fazla hasar vermişti.

King ve Kata'da mevzu hangi karakterin özelliğinin daha erken biteceği üzerine haliyle King bu kapışmada avantajlı taraf.
Zoro shishi sonson’la vurunca king’in gözü beyazladı. Rengoku onigiri yere düşürdü.

Bu saldırıların bi tık üstüne çıksak hasar alacak adam belki de. Marco’nun attığı diz de bunu gösteriyor. Armament şimşeklerinin patladığı, mistik zoanının alevi ve dönüşmüş bacağıyla birleştirdiği bi saldırı bile değildi ki bu. Dizde siyahlaştırma bile hatırlamıyorum ben.

Rengoku onigiri’yi aşmak zor değil bi sağ kol için. Zoro King’in sıradan slashını bloklayınca uçtu, isimli saldırı çarpıştırınca uçtu. İnsan haliyle düz kılıç çarpıştırınca bile uçtu. Aşırı haki emmeyi kullanmıyorken sağ kollar kadar vuramıyordu zoro. Hiçbir sağ kol çarpışmada bu hale düşmez king karşısında.

Zoro shishi sonson’la vurunca king’in gözü beyazladı. Rengoku onigiri yere düşürdü.

Bu saldırıların bi tık üstüne çıksak hasar alacak adam belki de. Marco’nun attığı diz de bunu gösteriyor. Armament şimşeklerinin patladığı, mistik zoanının alevi ve dönüşmüş bacağıyla birleştirdiği bi saldırı bile değildi ki bu. Dizde siyahlaştırma bile hatırlamıyorum ben.

Rengoku onigiri’yi aşmak zor değil bi sağ kol için. Zoro King’in sıradan slashını bloklayınca uçtu, isimli saldırı çarpıştırınca uçtu. İnsan haliyle düz kılıç çarpıştırınca bile uçtu. Aşırı haki emmeyi kullanmıyorken sağ kollar kadar vuramıyordu zoro. Hiçbir sağ kol çarpışmada bu hale düşmez king karşısında.
Slaşı bloklayınca uçmuyor, adam gelip sonradan kanat vuruyor.

Kata'nın o saldırıları aşacak pek bir şeyi yok olsa bile o saldırıları öyle biraz aştı diye kazanamaz. Zoro sağ kollardan fazla vurur bu arada.

Son düzenleme:
Slaşı bloklayınca uçmuyor adam gelip sonradan kanat vuruyor.

Kata'nın o saldırıları aşacak pek bir şeyi yok olsa bile o saldırıları öyle biraz aştı diye kazanamaz. Zoro sağ kollardan fazla vurur bu arada.
King sabit duruyormuş da bi slash daha atmış gibi göründü bana. Hiç ileri doğru atılıp vurmuş gibi duruşu yok dimdik duruyor çünkü. Ha çok da farketmez nerdeyse ada turuna çıkarmış franky yakalamasa nereye gidecek belli değil.

Zoro shishi sonson’la yaralı apoo’ya gizlice vuruyor. Adam bi süre yatıp kalkıyor. Killer ve apoo gibilere tek atması anca rengoku onigiri’yle mümkün belli bu. Bi tık düşüğünü kullanınca apoo kalktı geri.

Pica bile kendisini armamentle kaplayınca zoro sanzen sekai atıyor ona. Rengoku onigiri hem hakiyi aşıp hem picayı teklemeye yetmeyecekti belki de. Kata’nın tek atamayacağı adamlar değil bunlar.

Zoro shishi sonson’la yaralı apoo’ya gizlice vuruyor. Adam bi süre yatıp kalkıyor. Killer ve apoo gibilere tek atması anca rengoku onigiri’yle mümkün belli bu. Bi tık düşüğünü kullanınca apoo kalktı geri.

Pica bile kendisini armamentle kaplayınca zoro sanzen sekai atıyor ona. Rengoku onigiri hem hakiyi aşıp hem picayı teklemeye yetmeyecekti belki de. Kata’nın tek atamayacağı adamlar değil bunlar.
Zoro adamın kendini korumak için kullandığı silahı bile kesti orada.

Zoro yavaş bir karakter değil işte. Zoro'nun anlık saldırıları ve refleksleri çok iyi adamın kaç kere hızdan darbe yediğini gördün ? Bu Zoro yavaş karakter olayını kim başlattı yav :oleyo2:
Zoro yavaşmış ama ona rağmen sağa sola yatarak kalçasını çevirip kaçmış King’in saldırılarından.O yüzden King hava civaymış.Alpamis reis öyle diyordu o yazamayacağı için yazayım dedim karşında o varmış gibi düşün. :D

king de aşırı güçlü ama ben katakurinin görüş hakisiyle yarışabileceğini sanmam baya uzun ve zor bi dövüşün ardından katakuri alır

hız: king
dayanıklılık: king
kralın hakisi: katakuri
gözlem hakisi: katakuri
silahlanma hakisi: king
savaş zekası : katakuri
şeytan meyvesini en uzmanlıkla kullanan: katakuri

kazanan aşırı zor bi şekilde katakuri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık