Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Luffy H. Haki’yi saldırılara koymaya başladığında bu gücü bazı kişilerin ne kadar küçümsemeye çalıştığını hatırlıyorum. Artık bu güç bi standart olacaktı, tüm sağkollarda ve shici’lerde çıkacaktı.

Ama zoro öğrenince yere göğe sığmaz bi güç oldu. Artık düşmanlar sadece onunla hasar alabiliyor, h. Hakisi olmayanlar hiç hasar veremiyor.

Luffy H. Haki’yi saldırılara koymaya başladığında bu gücü bazı kişilerin ne kadar küçümsemeye çalıştığını hatırlıyorum. Artık bu güç bi standart olacaktı, tüm sağkollarda ve shici’lerde çıkacaktı.

Ama zoro öğrenince yere göğe sığmaz bi güç oldu. Artık düşmanlar sadece onunla hasar alabiliyor, h. Hakisi olmayanlar hiç hasar veremiyor.
Kimmiş onlar? ben bile Luffy Amiral gücüne ulaştı dedim.

Sen bile dediysen reis herkesi aşmıştır :)
Luffy'nin o an kullandığı gücü hafife alan birilerini hatırlamıyorum, ne kadar çabuk kullandı diyenler vardı ama gücüyle ilgili hafife alınma yoktu. Zaten o gücü kullandığı ve kullanamadığı halleri arasındaki farka bakan King'in Kata'dan güçlü olduğunu anlar çünkü arada çok bariz bir fark var.

King kral haki ekleyebilse saldırı ve savunmada geleceğin yonkousu olurdu iyi bir tayfayla. Adama zarar vermek için kral hakili vurmak gerekiyor. Kaç kişi hasar verebilir buna. Görünmeyecek kadar hızlı hareket edebiliyor. Antik zoana sahip. Ateş gücü var. Kılıç falan kullanıyor. Patlamalar yapabiliyor. Adam gayet donanımlı. Kral haki açana kadar zoro ile dalga geçti adam.
Biz bunları hep diyoruz ama insanlar anlamıyor ki. King gayet donanımlı ve güçlü bir karakter Zoro kral haki açmasa mümkün değildi kazanması.

@RedTeroR niye King>Kata diyenlerin hepsi Zoro fanı?
Basit bir sebebi var Zoro rakiplerini daha çabuk ve net yenerken, Luffy rakiplerini binbir zorlukla ve muallak yeniyor haliyle Luffy'nin rakipleri daha güçlü görülüyor.

Luffy'nin kral haki kullanan hali ile kullanmayan hali arasındaki fark Zoro'nun kral haki kullanmadan önce bile yaptıkları ortada ve üzerine Kral haki kullanarak ancak yendi King'i.

King > Kata benim için net başkalarının ne düşündükleri de o kadar önemli değil açıkcası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık