Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Abarttın sen de.King ile Marco'dan geride de o kadar da değil.12 saat savaştı adam.Son 3 saati açık yarayla.Snakeman dövüşü bile 32 dk sürüyor.King ile Marco üstte net bir şekilde de şu Jack'ten falan iyi dayanıklılığı vardır Kata'nın.
Yok öyle bir şey. İlk 40 dakika mı ne Luffy'i eziyor zaten. Sonraki 2 saat boyunca G4 Bounce Man'e karşı duruyor. Bunun ilk sıralarında 4-5 atak net alıyor doğrudan. O savaş sonra devam ediyor o kadar. Sonra Luffy topuk yapıyor. :D Geri geldiğinde belli bir müddet yine Kata üstünlük devam ettiriyor. Ondan sonraki sahnelerde Luffy deiliniyor, Kata da kendini deliyor. Hah o noktadan sonra artık kim kime dum duma savaş devam ediyor 2 saat daha. Bunun son yarım saati ise full kapışma durduraksız.

Neye göre dayanıksız. Bu adam 11 saat boyunca neredeyse her atağına koka basmış, kral haki çarpışmaları var, o kadar zaman boyunca kenboshu hakide kullanıyor geleceği görüyor, uyanış kullandı neredeyse çoğu zaman (Kid ve Law tek seferlik zor kullanıyor). Düşmesini etkileyen sadece aldığı darbeler de değil.
Beyler kendi klasmanındaki adamlar diyorum Jack çöpünü falan kastetmiyorum. Katakuri elit bir komutan olarak yeterince dayanıklı ama kendi klasmanı yani diğer sağ kollarla kıyaslayınca yeterli değil. Marco'da Mf'de Sakazuki'nin magma yumruğunu tanklıyor ki bu yumruk Wb'nin yüzünü alan bir yumruk. Kizarunun imza saldırısını iki defa yiyor. Dünyanın en güçlü yumruğuna Sahip Garp'tan tam yüzüne yumruk yiyor. Kelepçeliyken Kizarudan iki tane lazer darbesi yiyor. Buna rağmen savaşı bir kaç sargıyla kapatıyor. Wanoda ise, Queen+King'i tutuyor. 2v1 attığı için sürekli açık veriyor. Aynı zamanda wanoda bir sürü kişiyi mavi ateşiyle iyileştirdi.

King desen Zorodan ne kadar üst düzey atakları yedi henüz tık yok tabi ona yorum yapmak için erken ama şuan bakıldığı zaman Katakuri'ye göre bu ikili çok dayanıklı aynı şekilde Katakuri bu ikiliye göre dayanıksız olay bu kadar basit. Ha derseniz ki Marco ve King ikisi de Dayanıklılık odaklı karakter o zaman bilemem çünkü King henüz belirsiz ama öyleyse dayanıklılığına okey derim Katanın.

Who's Who, Snack ayarı bir adam. Tayfaları eşitlediğinde birbirlerine denk geliyorlar konum, ödül vs. Jimbei'nin yeniş şekline bakarsak Urouge'un seviyesini yorumlamak zor Komutana yakın olmayabilir sırf Snack yendi diye..
Abi 500-600m bandındaki adamları yenmek öyle aman aman bir iş değil bence. Jinbe 900m bandında bir adam şu an.

Beyler kendi klasmanındaki adamlar diyorum Jack çöpünü falan kastetmiyorum. Katakuri elit bir komutan olarak yeterince dayanıklı ama kendi klasmanı yani diğer sağ kollarla kıyaslayınca yeterli değil. Marco'da Mf'de Sakazuki'nin magma yumruğunu tanklıyor ki bu yumruk Wb'nin yüzünü alan bir yumruk. Kizarunun imza saldırısını iki defa yiyor. Dünyanın en güçlü yumruğuna Sahip Garp'tan tam yüzüne yumruk yiyor. Kelepçeliyken Kizarudan iki tane lazer darbesi yiyor. Buna rağmen savaşı bir kaç sargıyla kapatıyor. Wanoda ise, Queen+King'i tutuyor. 2v1 attığı için sürekli açık veriyor. Aynı zamanda wanoda bir sürü kişiyi mavi ateşiyle iyileştirdi.

King desen Zorodan ne kadar üst düzey atakları yedi henüz tık yok tabi ona yorum yapmak için erken ama şuan bakıldığı zaman Katakuri'ye göre bu ikili çok dayanıklı aynı şekilde Katakuri bu ikiliye göre dayanıksız olay bu kadar basit. Ha derseniz ki Marco ve King ikisi de Dayanıklılık odaklı karakter o zaman bilemem çünkü King henüz belirsiz ama öyleyse dayanıklılığına okey derim Katanın.
Katakuri'nin yapamayacağı bir şey görmedim. Marco magma yumruğu yemedi bu arada. Meyvesinin alevleriyle engelledi. Yani kendisine açılan Magma yarasını kapattığını görmedik. King'in atağını durdurması gibi durduruyor. Kata da uyanışıyla o şekilde barikat çeker önüne atağı engelleyebilmek için. Akainu'nun saldırısını yedi mi doğrudan zaten kurtulacak sağ kol yok.

Orda haklısın.King ve Marco daha dayanıklı net bir biçimde zaten.Ben yazının başında dedim bunu.Kendi klasmanındaki adamlara göre aşağıda görünen üzere.Gene algı yapıyor ama @Millennium Wizard Toplasan 6 tane g4 darbesi sonucu melekleri görmüş Dof çok dayanıklı,Kata dayanıksız diyor.Kata'nın yediği darbe sayısı g4 olarak Dof'un yediğinin 2 katından fazla.Dövüş süresi ise 10 saat daha fazla . :hhh:

King'in ödülü : 1390
Jack ödülü: 1000 (-390)
610 Milyon eder.

Yani aşağı yukarı King ile Jack arasında ki fark ile Jack ile uçan altılı arasındaki fark ile aynı direk olarak bir siklet farkı var. İki değil üç tanesi bile yenemeyebilir.

Orda haklısın.King ve Marco daha dayanıklı net bir biçimde zaten.Ben yazının başında dedim bunu.Kendi klasmanındaki adamlara göre aşağıda görünen üzere.Gene algı yapıyor ama @Millennium Wizard Toplasan 6 tane g4 darbesi sonucu melekleri görmüş Dof çok dayanıklı,Kata dayanıksız diyor.Kata'nın yediği darbe sayısı g4 olarak Dof'un yediğinin 2 katından fazla.Dövüş süresi ise 10 saat daha fazla . :hhh:
10 saat Luffy Kata’ya vurdu vurdu inletti diyorsun yani.Güzelmiş. :D O 2 katı sayı dediklerinin hepsini topla King Kong Gun ediyormu bakalım... Zaten Snakeman modunda vuruşların daha zayıf olduğunu Kata’nın Kong gun ile Snakeman karşılaması arasındaki farktan rahatlıkla anlayabilirsin. @Densetsu no Samurai Jinbe zayıf bir adam değil ki sağ kol ligine yakın bir adam bunun üzerinden Who küçümsemek yanlış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık