Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Jack'ın 3. Adam olduğuyla ilgili bir açıklama yok. Sadece ilk gösterilen yıkımcı olduğu için böyle düşünülüyor.

Jack üçüncü adamsa bu anketin bir anlamı yok, zira hiçbir üçüncü adam birinci adamı alamaz.
Jack üçüncü adam değilse yine bu anketin bir anlamı yok, zira özellikle Katakuri olmak üzere her iki karakterinde bir olayını görmüş değiliz tam anlamıyla. Kıyaslama yapılması için yeterli veri yok elde. Onda bu vardır, şusu daha iyidir, yok efenim bu daha şekil, o daha kocaman şeklinde yorumların bir anlamı yok. Yorumum bu şekilde.

Hayır dediğim gibi Jack - Smoothie tartışılabilir. Üçüncü adam ikinci adam kıyası mantıklı olabilir bir nebze, en güçlü yonkou şeklinde görebiliyorsak bir oluşumu. Artısı eksisi, avantajı dezavantajı düşünülür bir platforma yatırılabilir. Ama karakterler hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan bile, çizilen yonkou algısı doğrultusunda üçüncü adam birinci adamı alamaz. Almaması gerekir. Seni alıntılayıp genele yakınma yaptım biraz :)
:sapkali:

Jack'in sağ kol olmadığı benim için kesin.

1 saldırının bloklanması o saldırının zayıf olduğunu göstermez. Bloklayan kişinin patlayıcı kuvvetinin daha yükseķ olduğunü gösterir.

2 O filden WB dahil kim hortum yese aynı akıbete uģrardı yine doğru bir yaklaşım değil, art niyet çok açik.

Jack dediğimiz adam 2 tane azmanla 5 gün boyunca savaşmış ve salt vakit kaybı gördüģü için zehirle işlerini bitirmjş biri. Vakti olsa daha ne kadar devam edebileceği kestilemez.

Ace örnegi ise olaya uygun değil. Acein karşisında belki de inu ve nekodan daha zayıf olan bir Jinbei var. Bununla birlikte Jinbei nin gücü ve dayanıkliliği 5 gün boyunca kademe kademe azalarak tükenirken Jackin rakipleri vardiyalı çalısarak dinlenerek ve zinde geliyorlar. Yani Jackin 5 günü ile Aceinki bir değil

Açikça Jackin daha dayanıklı ve güçlü olduğu ortada. Yakın mesafede üstün bir meyvesi ve fiziģi var.

Katakuri ise uzak mesafede iyi gorünmekle birlikte bunun Jack konisundq avantaj olup olmadıģı şu aşamada söylenemez. Zira 2 jelibon atışı normal vatandaşı vurdu Luffy ise baska yere odaklandigi için darbe yedi.

Öte yandan katakuri full k haki kasmiş gibi duruyor. Jackin B hakisinin daha kuvvetli olacaģi kolaylikla dusunulebilir. Olay katakurinin ne kadar kacabileceğine bakar. Bence 2 3 gün en fazla sürer kazanan Jack olur.
Fillerin hortumları inanılmaz güçlüdür yani bir fil nasıl daha güçlü bir saldırı yapar emin değilim. Inu ise bu saldırıyı tek eliyle durduruyor. Bunun yanında Inu balyoz gibi gelen bir saldırıyı durduruyor yani durdurması çok zorken durduruyor bu demek oluyor ki bir filin olabilecek en güçlü saldırı o kadar güçlü değil.

Wb gibi adamlar Mf'yi yok edebilecek deprem yumruğunda vs. sağlam çıkacak adamlar. Burada art niyet yok sen sadece hayal kuruyorsun.

5 gün olayında haklılık payın var. Ona birşey diyemem. Inu ve Neko'nun Jinbei'den ne kadar güçlü olduğu tartışılır çünkü Jinbei'yi Jack seviyesinde gören bile var.

Jack'in Katakuri'ye deyme ihtimali bile yok bana kalırsa.

Ben de bir şey mi kaçırdım diyordum. İlk gösterildiği halde vay be çok güçlüymüş izlenimi uyandırdı bende.
Jack güçlü, onda sıkıntı yok. Bana göre op evreninin en sağlam girişini yaptı. Bütün minklerle beş gece ve gündüz savaştıktan sonra, İki amiralin olduğu filoya gözünü kırpmadan saldıran adamın yonkoular dışında herkese karşı şansı vardır derim.

Katakurinin pek bir şeyini görmedik ama gördüğümüz kadarıyla Jack bu adamı çiğner :D Öyle geleceği görmek felan kurtarmaz. Tamam, meyvesi adamı kitleyebiliyor ama Jack, muazzam fiziksel gücü sayesinde kurtulacaktır.

Jack güçlü, onda sıkıntı yok. Bana göre op evreninin en sağlam girişini yaptı. Bütün minklerle beş gece ve gündüz savaştıktan sonra, İki amiralin olduğu filoya gözünü kırpmadan saldıran adamın yonkoular dışında herkese karşı şansı vardır derim.

Katakurinin pek bir şeyini görmedik ama gördüğümüz kadarıyla Jack bu adamı çiğner :D Öyle geleceği görmek felan kurtarmaz. Tamam, meyvesi adamı kitleyebiliyor ama Jack, muazzam fiziksel gücü sayesinde kurtulacaktır.
Bakalım neler olacak. Kaido Arkı gelsin de kıran kırana bir iki dövüş görsek :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık