Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Yok öyle bir şey yahu, Lufy gayet rahat kaçmış. Dof'da Allah ne verdiyse son hücresine kadar dalmıştı. Hem Dof'un hadikap olayı olmasa Dof g4 dinlemezdi. iç organ yüzünden böyle oldu.
G4 bitmeden çıkmış G4ten.Gücü bitse direk mefta olurdu zaten.

Ben handikaplı duruma gore yorum yapıyorum.Handikapsiz halini görmedik.Handikapsız olsa nasıl bir dövüş stratijisi yapar bilemiyorum.Meyvesel olarak hem yakın hem de uzak dövüşe meyilli.Kata da ikisini yapabiliyor gibi duruyor.Logia savunması mevzusu da var.Ben 3 5 bölüm daha dövüş devam eder fikir edinirdim diyordum da Luffy beceremedi.

784. bölümde Luffy G4'e geçiyor.

785. bölümde 20 dakika geçiyor.

786. bölümde kaçmak için 10 dakika istiyor.

Sonra zaten 10 dakika geçince çakıyor bir tane bitiyor.

880. bölüm saat 15.15. Luffy daha G4'e girmemiş.

883. bölüm. Luffy G4'e geçmeye çalışıyor. Geçemiyor.

Aynı bölüm saatin 15.40 olduğunu öğreniyoruz.

O sıra biraz tıkınma muhabbeti var bir beş dakika daha geçti diyelim. 15.45 olsun. Luffy G4'e geçiyor.

Bölüm 884. Saatin 4 olduğunu görüyoruz.

885. bölüm. Saat 17.55. Luffy'nin G4'ten çıkması gerekiyor.

Normalde kafesin 1 saat içinde küçüleceği söylenmişti ama yine Doflamingo hızlandırdığından da bahsediyor. Diğer yandan birçok kişi ittiremeye çalışıyor ve sadece bir anlığına durduruyor da. Ama benim bulduğum dakikalara göre 20 dakika olmuş sadece. Diğer yandan bu dövüş 2 saatten uzun sürüyor. Görüldüğü üzere Luffy G4'ten çıkınca 10 dakika G4'e geri giremiyor. Bölüm içinde yaptığı G3, hakisiz. Hakisiz yaptığı G3'te bir işe yaramıyor zaten. G4'ün hakisiz çalışamayacağını da anlamış oluyoruz birnevi. Neyse durum bu. Benim gözümden bir şeyler kaçmış olur pekala normal. Eklemek isteyen ekleyebilir, tartışabiliriz.

Son olarak Luffy'nin 15.40 - 15.45 arası sırasında mochi yediğini de unutmamak gerek.
Bölüm yorumlarında açıklamıştı 2 saat olayını.

TamaM doflamingo g4'ten güçsüzdü ama yerden yere vurulacak kadar. Aldığı tüm handikaplardan ve g4'ten dayak yedikten sonra awakening açtığında g4'e karşı iyi dayandı. Dof awakening açtıktan sonra leo bazooka'yı yiyene kadar 20 dk geçiyor.
Dof orada yara içinde olmasa belki g4'e karşı daha iyi savaşabilirdi. 2 saat g4 karşısında o da dayanabilirdi.

Dof g4'ten güçsüz ama büyük bi farkla değil. Cracker ve katakuri ise gear 4'ten güçlüler. Luffy cracker'e g4'te 1 kere vuramadı. Katakuriye ise sadece kenbunsoku iptalken vurabildi.

2 saat olayını detaylarıyla yeni gördüm ve Kata'nın öyle bir hali var ki 1-2 saat daha olsa dövüşür rahatlıkla. Mingo Kata mukayesesi an itibariyle abesle iştigal noktasına gelmiştir benim için :byee:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık